سوفی ون Oostenbrugge Flaunts Abs با رنگ زرد در سینه بند ورزشی و خاکستری پوش برای تمرین جدید تصویری

سوفی ون Oostenbrugge درمان او Instagram followers طرفداران جدید تصویری تمرین روز پنج شنبه این یکی با تمرکز بر glutes و abs. برای سری, هلندی, تناسب اندام, مدل عینک ساز و برگ است که نشان داد او میانی خردل زرد, سینه بند ورزشی و یک جفت خاکستری پوش.

او شروع به تمرین با مجموعه ای از تابلوهای طرف رسیدن به throughs. این بدان معنی است که او تا به حال برای سرپا نگه داشتن خودش در یک بازو خم آرنج در حالی که او را تمدید دیگر در طرف مقابل است. سپس او پیچ خورده او تنه کشیده بازو بود که در هوا و در زیر قفسه سینه خود را.

در سومین فیلم او انجام مجموعه ای از هیپ محوری پالس. برای این تمرین او تکیه خود را در برابر یک صندلی بالا بردن هر دو زانو و لگن است. با یک دمبل قرار داده شده در زیر شکم او را کاهش داده لگن تا آنها ماند فقط یک فاصله کوتاه بالاتر از کف. سپس او محوری آنها رو به بالا که به دنبال کم عمق رو به پایین شیب قبل از او مطرح باسن او یک بار دیگر.

سپس او شروع به یک سری از قورباغه پمپ. این مورد نیاز کشش ران به عنوان به خوبی, اما آنها انجام می شود در حالی که او غیر روحانی در پشت او با زانو و کف پا لمس کردن. او نیز قرار داده شده کوتاه خاکستری ورزش باند در اطراف زانو های خود را.

در چهارمین فیلم از سری او انجام مجموعه ای از کوه نوردان و سپس در آخر کلیپ از سری او زدم یک سری از دست به پا لمس. برای دومی ورزش او تکیه خودش در هر دو اسلحه و مطرح او نیم تنه و لگن و زانو به هوا در حالی که نگه داشتن پاهای خود را کاشته شده در زمین است. او سپس تمدید پای او به سمت بالا کشیده و دست مخالف نسبت به آن.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 20 ، 000 بار و بیش از 200 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در آن نظرات سوفی دریافت ستایش برای تمرین و برای او جذابیت فیزیکی.

“چنین زیبایی و شگفت انگیز تمرین! باید سعی کنید آن را” یک نفر نوشت: قبل از اضافه کردن یک رشته از emoji به نظر خود.

“تو خیلی خیره کننده!! عاشق این ویدئو” یکی دیگر اضافه شده است.

“همیشه چنین چیزهای خوب! تلاش این یکی فردا” سوم شخص نوشت. “همچنین ما می توانیم فقط یک لحظه به درک کامل و بی عیب و نقص شما نگاه مثل همیشه!”

دیگران او را برای نشان دادن تمرینات است که می تواند انجام شود در حال حاضر که ورزشگاه در سراسر جهان بسته شده اند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن برخی از تمرینات با ما که شما می توانید در خانه انجام دهید (بدیهی است از آنجا که شما در حال انجام آنها در خانه????)!” یک چهارم دیدگاه نوشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>