Sophie Dee به سختی می تواند شامل دارایی های خود را در بازی از انحصار

زمانی که یکی گیر کرده است در قرنطینه آیند تا با راه برای عبور زمان می تواند یک چالش; گاهی اوقات بهترین گزینه است برای پرتاب در ضرب المثلی حوله و شکستن یک هیئت مدیره بازی. این دقیقا چیزی است که ویلز بازیگر و Instagram star Sophie Dee تصمیم گرفته است برای انجام در آخرین عکس پست, اما, او, نسخه دیرین میز مورد علاقه انحصار به نظر می رسد قطعا بیشتر تحریک از آنچه که به طور متوسط شما شب بازی را ارائه کرده است.

در سوفی مارس 6 ارائه برای او نزدیک به 7 میلیون Instagram followers 36 سال است ورزشی, تنگ, سفید, دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه است که در تلاش برای مهار او قابل ملاحظه دارایی — هر دو کسانی که برنده با عبور از رفتن و جمع آوری 200 $و آنهایی که او را غیر مستقیم شرجی بدن.

سوفی به شمار سوال “آیا شما مانند underboob?” در این عکس عنوان; واضح است که اگر پاسخ این است که بله این پست این است که مطمئن شوید که به شما چیزی برای فکر کردن در مورد.

با انحصار هیئت مدیره قرار داده شده بر روی یک فرش خز, همراه با تمامی بازی های دیگر یک نیاز برای همه, رومیز, پارتی — اتصال 4, Uno, et al — دی بر روی زمین نشسته با پاهای او را کشیده به سمت و وزن خود را در حال استراحت بر دست راست خود را. در ضمن او چپ دست نوازشگر درونی او ران.

در حالی که فریم و ترکیب شات ها فریبنده به طور کلی سوفی نیمه بالایی است که در آن تمام عمل است. سمت چپ بند از بالا لباس شنای زنانه دوتکه افتاده از شانه او به جای استراحت در آرنج. نمد از $500 انحصار اسکناس نیز پر به بالا است که در حال حاضر تحت بار سنگین با توجه به کافی آغوش. تصویر تکمیل شده توسط شرجی زل زل نگاه کردن او, سوراخ کردن بدن, چشم های آبی و pursed کامل لب.

بسیار گرم عکس منفجر کردن در Instagram به منظور کوتاه با حدود 40,000 تحسین میل پست در آن ساعت اول آنلاین. به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت از نظر موضوع با مردم ابراز قدردانی خود را برای یکی دیگر از داغ ساقه عکس.

“شما قطعا می خواهم برنده شدن در انحصار اگر شما نگاه مانند آن” نوشت: یک فن.

“در واقع این بازی را بازی شب گذشته” اضافه شده دیگر اگر چه خود بازی به احتمال زیاد بسیار متفاوت از نگاه سوفی.

دیگران بودند که لال مانده و به جای آن فقط نوشته شده قلب و یا آتش سوزی از emoji.

Sophie Dee بسیار فعال بوده در Instagram اواخر و همه از او عکاسی ارائه شده است به طور مشابه تحریک. در مه 2, او نشان داد بدن او را در جوراب ساق بلند, لباس زیر زنانه قرمز به عنوان گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>