سوفیا بوش به فروش می رسد او روح شیکاگو آپارتمان برای $1.97 میلیون

سوفیا بوش خود را فروخته شیکاگو پنت هاوس پس از پنج سال از مالکیت. Axelle/Bauer-Griffin/گتی ایماژ

بازیگر و فعال سوفیا بوش در حال وداع با او شیکاگو زیر شیروانی قرار دادن. سابق One Tree Hill ستاره خرید پنت هاوس برای 1.6 میلیون دلار در سال 2015 یک سال پس از آن او شروع به ظاهر شدن در Chicago P. D.

بوش در حال حاضر به فروش می رسد 3,500 فوت مربع آپارتمان برای $1.97 میلیون خال خال با انواع.

همچنین نگاه کنید به: تام برادی است فقط یک موضوع را با اجاره Derek Jeter را تمپا صفحه اصلی

یک کلید قفل شده است و در آسانسور باز می شود به طور مستقیم به روح سه اتاق خواب و سه حمام اقامت.

وجود دارد فوق العاده گسترده ای بلوط سفید کف ستون و 12-پا تخته و الوار سقف در سراسر به عنوان به خوبی به عنوان سه نورگیرهای. یک زندگی در منطقه اطراف شومینه گاز و مجاور به یک فضای ناهار خوری.

آشپزخانه مجهز شده است و با سنگ مرمر سفید شمارنده یک مرکز جزیره SubZero لوازم و آبی cabinetry با نوار صندلی و یک صبحانه قطعه زمین پیش امده.

این کاورنو کارشناسی ارشد مجموعه دارای یک ناحیه و دیوارهای آجری و حمام نصب شده است را با دو سنگ مرمر غرور زیادی سنگ مرمر وان و یک پیاده روی در حمام جداگانه به علاوه یک گنجه بزرگ با ساخته شده است-ins.

این خانه همچنین دارای دو فضاهای باز وجود دارد; یکی از اتاق خانواده و همچنین به عنوان یک خصوصی پشت بام عرشه.

بوش قبلا نشان آپارتمان در Elle Decor, و او گفت که این فضای خاص چیزی است که الهام بخش او را به او را در بر داشت طراحی شرکت Filles de رینکن با یک دوست. به نظر می رسد مانند بوش پس از نقل مکان کرد او را مبلمان را از این مکان در فهرست عکس.

به نظر می رسد بوش است, بازگشت به زندگی در لس آنجلس در حال حاضر که در آن او صاحب یک خانه ییلاقی در هالیوود هیلز. او به تازگی بازسازی شده midcentury اموال و نشان داد که نتایج در دیگر Elle Decor گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>