Sonu Nigam گسترش اقامت خود در دبی در میان coronavirus

بمبئی: خواننده Sonu Nigam تصمیم گرفته است برای گسترش اقامت خود در دبی به عنوان او معتقد است رفت و آمد میان coronavirus شیوع می توانید با قرار دادن مردم در اطراف او در خطر است.

این خواننده در هیمالیا زودتر و می خواستم به بمبئی برای یک کنسرت برنامه ریزی شده در مارس 6, اما از آن رو به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. سپس او تصمیم گرفت تا به سر به دبی به همراه همسر و پسرش و شده است وجود دارد پس از چند هفته.

“من خوش شانس هستم که همسرم و پسرم در دبی هستند. پسر من مطالعات در اینجا و من در حفظ و رفت و آمد در اینجا بسیاری دبی مثل من پایه دوم. اما پدر من, خواهر, در حال به تنهایی در هند. من می خواستم به بازگشت به هند و در طرف پدر من اما من متوجه شدم که اگر من که من او را در معرض خطر ابتلا به من حامل این ویروس می داند که تا چه حد از خطر” Sonu Nigam گفت PTI.

46-هنرمند گفت: همه گرفتن اقدامات احتیاطی و او می خواهد به اطمینان حاصل شود که سلامت کسانی که در اطراف او نیست در خطر است.

“من فکر می کردم اجازه نمی پیشدستی کردن ویروس. من فکر کردم بهتر است برای من به ماندن کمی (تا همه چیز به حالت عادی). آمدن به هند و سپس رفتن در قرنطینه خواهد شد هنوز هم یک خطر است.

“من آمد به دبی و من فکر کردم من بود قادر به بازگشت به هند, اما من نمی دانم آن را برای رفتن به چنین مسئله ای در نهایت. اما ما خوب در اینجا.”

روز جمعه خواننده Kanika Kapoor تبدیل شدن به اولین بالیوود مشهور به تست مثبت برای این ویروس کشنده در این کشور است و گفت: او تحت کامل قرنطینه و مراقبت های پزشکی.

تا پلیس بعد رزرو خواننده برای سهل انگاری و ارتکاب اعمالی که به احتمال زیاد به گسترش بیماری خطرناک به زندگی پس از او با حضور حداقل سه تجمعات در لکهنو از جمله یک حزب که در آن رهبران سیاسی حاضر بودند.

وقتی پرسید که آیا او تصمیم به ماندن پشت در بود به هر حال مربوط به آنچه اتفاق افتاده است به Kanika, Sonu Nigam گفت که نبود در این مورد.

“آخرین باری که من فکر آمدن به هند در مارس 16, شب, اما خوشبختانه من پرواز لغو کردم. سپس از مارس 17 وجود دارد این مقررات از دولت هند است که شما باید برای رفتن بر روی یک قرنطینه برای 14 روز اجباری. من تصمیم گرفتم من نباید شانس. که بالقوه حامل بدترین چیز” او گفت:

در دبی, این خواننده گفت: این خانواده است که مصرف افراطی احتیاطی.

“همه ما در حال ایمن ماندن در داخل خانه نیست و جمع آوری با بسیاری از مردم است. بی دقتی مردم نباید در اطراف شما در این مرحله افرادی که خیلی عجول و بی پروا که ” آه هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.’ من اجازه نمی دهد چنین افرادی در مجاورت. من هستم.بسیار بهداشتی آگاهانه به هر حال.”

Sonu Nigam گفت که او خواهد بود اجرای زنده کنسرت موسیقی خود را در رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>