“برنده شد بنابراین مهم است که پدر و مادر موفق به در نظر گرفتن خود را به بچه ها شادی. ما باید دستاوردهای اما نه در هزینه های خود را از دوران کودکی می گوید:” صبری Karthik که در حال حاضر اجرا می شود یک ورزش شرکت به ورزش در دسترس به دانش آموزان مدرسه.

“My appa به شدت معتقد به قدرت و انضباط و channelising انرژی سازنده. من به یاد داشته باشید که او من را قبل از اولین کلاس کاراته و توضیح داد که چگونه این دو ارزش ضروری برای موفقیت است. جذب خود عاقلانه کلمات در زندگی من بزرگترین نعمت و میراث من از او دریافت” سهام صبری Karthik دو بار ملی, مدال طلای, با, بهتر, هندوستان.

ارتقاء

29-در سال کویمباتور مقیم یک کاراته قهرمان و به غیر از شرکت و برنده در رویدادهای ملی او برنده چندین افتخاراتی در عرصه بین المللی نیز از جمله 2009 بین المللی تاریخ کاراته مسابقات قهرمانی و یک مدال نقره در سال 2011 مالزی باز است. او همچنین به نمایندگی از این کشور در 16 بازی های آسیایی در چین است.

سفر به بالا بود به سختی یک تکه کیک برای مرد جوان ،

دوره مبارزه

صبری بود تنها 11 زمانی که او از دست پدرش, Gunasekaran, یک سر پاسبان با کویمباتور نیروی پلیس و عبور او از آغاز مبارزات خود.

“اولین تغییر بزرگ بود که مادر من و من تا به حال به حرکت به خانه در شهر, و من تا به حال به ثبت نام در یک مدرسه جدید. این یک تغییر ناگهانی و بسیار لذت بخش نیست” او به یاد می آورد.

به زودی او متوجه شد که رویای خود را دنبال کاراته—چیزی که او تا به حال با پدر خود—نیز خطرناکی به لغزش دور.

در حالی که پدرش بازنشستگی و شغل مادر بودند به اندازه کافی برای مخارج روزانه کاراته کلاس بودند تبدیل شدن غیرقابل تحمل شده است.

“در آن sidekicks آرنج اعتصاب و سطح میانی مشت کرده بود تبدیل به یک راه زندگی است. در ادامه تمرین من حرکت بود که من نه فقط رتبهدهی نشده است آماده به قسمت راه با شور و شوق من,” او می گوید.

او به زودی مشغول به کار در یک راه و شروع به تدریس کاراته در ذن در هنرهای رزمی, آکادمی و مدرسه PSG Sarvajana مدرسه. صبح سپری شد و شب شد صرف آموزش کودکان. به این ترتیب او نه تنها honed مهارت های خود را, اما همچنین ساخته شده به اندازه کافی پول برای ادامه حضور در کلاس درس.

آموزش دقیق و سخت کار پرداخت می شود و در سال 2006 صبری انتخاب شد برای مسابقات قهرمانی کشور. در حالی که او باید شده اند وجد آمدیم این فقط باعث بیشتر نگران باشید.

“وضعیت مالی ما تا به حال تنها کمی بهبود یافته اما هزینه های شرکت خواهد هنوز دندانه بزرگ در بودجه ماهانه. این یک مسابقه بود و من مصمم به اثبات خودم, بنابراین من به فروش می رسد با دوچرخه. برای یکی دیگر از مسابقات من در زمان یک وام از 30000 تومان از پدرم حقوق بازنشستگی” او به یاد می آورد.

در حالی که او با آن مواجه چندین سکسکه در سفر خود را وجود دارد برخی از رخدادهای قابل توجه به عنوان به خوبی.

روایت یک حادثه چنین او می گوید: “من قرار بود به سفر به فیلیپین برای مسابقات, و من نیاز به پول. این بود که قبل از ظهور اینترنت. من باز صفحات زرد و نوشت: به عنوان بسیاری از شرکت ها و مردم به عنوان امکان پذیر است برای کمک های مالی. این ایده کار می کرد! غریبه ها از سراسر دولت جلو آمد و بودجه سفر من و از آن من متوجه قدرت بشریت است.”

ارتقاء

تفکر فراتر از مدال

به زودی صبری پا به لیگ و در شرکت کشت و ملی و بین المللی کاراته مسابقات. او همچنین اطمینان داد که او را رها مطالعات خود را به طور کامل و به اتمام کالج و در نهایت به دست آورد یک مدرک MBA.

او زندگی او همیشه خواب بود اما هنوز هم ناراضی.

“در اطراف من می توانید ببینید پدر و مادر فشار کودکان به بهترین در هر زمینه می شود آن را مطالعه یا ورزش. برنده شد بنابراین مهم است که آنها موفق به در نظر گرفتن خود را به بچه ها شادی. ما باید دستاوردهای اما نه در هزینه های خود را از دوران کودکی می گوید:” صبری.

روی لئامت دادن خود را به عنوان برنده جایزه ورزشکار نیز او را متوجه چقدر مهم است برای کودکان و افراد به افراط در بازی در فضای باز و ورزشی.

“من می خواستم به استفاده از مهارت های من و ورزش بخشی از زندگی همه است و به همین دلیل تاسیس فاز (سلامت جسمی و ورزشی آموزش و پرورش) Pvt. Ltd در سال 2017,” او اشاره.

ورزشی شرکت همکاری با مدارس و کالج ها در سراسر هند و کمک می کند تا آنها را به طراحی و اجرای برنامه های ورزشی در برنامه درسی خود را که نه تنها به بهبود قدرت بدنی و استقامت بلکه تلقین مهارت های مانند مدیریت استرس و کار تیمی و ارتباطات و رهبری است. این شرکت به اتهام یک هزینه ماهانه از 130 تومان به ازای هر کودک است.

“این است که یک سال برنامه که شامل تمام منابع لازم از جمله انتصاب روت مربیان ارائه تجهیزات و تناسب اندام ارزیابی و بررسی است. ما همچنین جلسات نقد و بررسی با پدر و مادر که در آن ما نشان می دهد گزارش پیشرفت بچه ها در شرایط بهداشتی و اجتماعی بهره می گوید:” صبری.

Vouching برای آن اثر سوفیا Varkey اصلی آبی کوه, مدرسه Nilgiris می گوید: “این دوره دارای ابعاد مختلف. گویا آموزش و پرورش در ورزش و سلامت. به نظر می رسد در عادات غذایی سالم مجموعه مهارت های مورد نیاز به بازی های ورزشی. مدارس اغلب تمایل به چشم پوشی کردن مهارت های مانند استقامت و سرعت و هماهنگی دست و چشم و چیزهای دیگر. ما در بر داشت فرزندان مبارک به کار در گروه و آنها نیز به دست اورد بسیاری از اعتماد به نفس.”

راه رو به جلو

داشتن با موفقیت اجرا برنامه در چندین خصوصی مدارس صبری هدف را به این دوره در مدارس دولتی و مدارس برای متفاوت-abled کودکان است.

“من می خواهم به حق به ورزش به عنوان مهم به عنوان یک حق اساسی است. برای این کار ما شروع کردیم به خدمات اجتماعی که در آن ما بازدید از مدارس که بسیار کمی قرار گرفتن در معرض به بازی و ورزش و کمک به آنها اقامت سالم و مناسب ” او می افزاید.

صبری است که به دنبال همکاران که می تواند کمک به او را از نظر مالی و همچنین برای افراد همفکر است که می تواند خود را به پیوستن علت نجیب. اگر شما می خواهم برای کمک به شما می تواند او را در رسیدن به info@phasesports.com.

همه عکس ها حسن نیت ارائه میدهد: صبری Kartik


همچنین بخوانید: کاراته قهرمان که مبارزه صرع و فقر از یک کلکته زاغه را به تسخیر جهان


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de