Sommer ری فرستاده افزایش درجه حرارت در Instagram صفحه در این هفته هنگامی که او به اشتراک گذاشته یک مجموعه جدید از عکس های که طرفداران او صحبت به دلایل بیش از یک.

آخرین علاوه بر تناسب اندام, مدل حساب به اشتراک گذاشته شده در روز پنج شنبه بود و ضربه های فوری با 24.2 میلیون پیروان در این پلت فرم. این ها شامل مجموع چهار جرقه بزند که هر کدام دیدم 23 ساله نما بر روی مجموعه ای از عکاسی حرفه ای با سفید سفید پس زمینه پشت سر او. او کشیده و او را مرسوم, مد روز, 80s-الهام گرفته از عینک آفتابی به لبه بینی و peered بیش از آنها را در دوربین با سوختن خیره.

Sommer اغلب tantalizes عظیم او زیر با نشان دادن برخی از پوست در Instagram صفحه آخرین ظاهر بر روی پلت فرم هیچ تفاوتی ندارد. این گیج نگاه کاملا باور نکردنی در بالا که چیزی جز نعمت برای او بی عیب و نقص رقم سمت چپ و مقدار زیادی از پوست به خوبی بر روی صفحه نمایش.

این زیبایی با ارسال پالس های مسابقه او و گروه موسیقی راه که بیشتر نشان از پوشش. این آستین شماره افتخار, ساتن, مواد که چسبیده به او باب روز بدن در تمام راه راست برجسته او قاتل منحنی. راجع نگاه بود لباس یقه غوطه وری سقوط کرد که گذشته دور قفسه سینه خود را. عمیق v-cut نشان داد که این کودک تا به حال تصمیم به رفتن اش در قسمت پایین پیراهن به افشای مقدار کافی از رخ. او مخاطبان به سختی به نظر می رسید ناراحت خوانده شده از پوست.

به accessorize رسوا نگاه Sommer sported یک جفت اویزان گوشواره بیانیه و آراسته هر یک از انگشتان خود را با مزین حلقه — اما نه همه. مارپیچ در اطراف Sommer بازو در چهار Instagram update شد یک مار سفید با قهوه ای و لکه های سیاه. بر خلاف بسیاری از پیروان رسانه های اجتماعی احساس به نظر نمی رسد عصبی در اطراف خزنده. در واقع او اشاره کرد که در این عنوان از او نوشته است که او همیشه می خواست می شود قادر به صحبت کردن با حیوان خونسرد لا هری پاتر از کتاب محبوب و فیلم حق رای دادن.

تنها پس از هفت دقیقه از رفتن زندگی می کنند به Instagram های تحریک مجموعه ای از جرقه بزند به دست آورده اند بیش از 365,000 دوست دارد و همچنین صدها نفر از نظرات. در حالی که برخی از طرفداران را به فرصتی برای ابراز تنفر برای Sommer را لیز دوست, دیگران نمی تواند کمک کند اما واکنش نشان می دهند به کودکان فک انداختن صفحه نمایش.

“Omg واقعی کمال” یک نفر نوشت.

دیگری به نام Sommer “زرق و برق دار ترین انسان همیشه.”

“بنابراین خیره کننده. شما یک ملکه” اظهار نظر یک سوم است.

این اولین بار نیست که Sommer نشان داده است او چشمگیر, هیکل در رسانه های اجتماعی. در اوایل این هفته زیبایی را به اشتراک گذاشته کشت عکس از سفر او به باهاما که او را دیدم ترک کمی به تخیل در یک عدم تطابق teal لباس شنای زنانه دوتکه. که نگاه نیز ثابت محبوب با طرفداران خود که جایزه ها بیش از 1.2 میلیون نفر را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im