Sommer Ray به نظر می رسد مانند یک بمب در اندازه مراقبت از خرس سرعت باد & شلوار یوگا در نوعی کیک کوچک دستگاه خودپرداز

Sommer ری نگاه بی عیب و نقص در اندازه مراقبت از خرس گرمکن و شلوار برای اواخر شب سفر به نوعی کیک کوچک دستگاه خودپرداز. در آخرین علاوه بر این به او Instagram اشتراک 23 ساله روشن چیزهای کمی با فرار او و ورزشی می پوشند و امید بستن به لغزش به چیزی کمی بیشتر گرم و نرم و زیبا است.

در این نام تجاری جدید به روز رسانی مدل شامل چند عکس و فیلم از تفرج با دوستان به نوعی کیک کوچک دستگاه خودپرداز در جهان معروف Sprinkles. در این تصویر برای اولین بار در این سری ری ایستاده بود در مقابل آدامس بادکنکی صورتی ATM با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود. او مطرح جلو و مرکز زل زده به سمت.

کلرادو بومی عینک طولانی و برجسته قفل دست تکان داد که تمام آنها سقوط در یک طرف شانه اش. او sported قابل توجه استفاده از آرایش است که شامل بنفش سایه چشم و سرخ شدن و برجستهنگار به عنوان به خوبی به عنوان یک براق روشن در لب های او.

عکس سوم در این مجموعه به بهترین نظر او لباس های گاه به گاه است که شامل یک بزرگ سیاه و سفید sweatshirt با سه خرس مراقبت بر آن است. در حالی حروف سفید آن را به عنوان خوانده شده “تمام احساس” و هر دو آستین تا به حال یک الگوی شطرنجی بر روی آنها. این ççê ی اضافه شده یک جفت شلوار یوگا به نگاه همراه با یک جفت از عدم تطابق جوراب — یکی بنفش و یکی آبی که به نظر می رسد برای مطابقت با خرس مراقبت در سرعت باد. او تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید.

در عنوان پست او به ذکر است که او خوشحال بود تا رویاهای نوعی کیک کوچک خرد شد و این دو فیلم در پایان نشان داد ری در تلاش برای به دست آوردن او نوعی کیک کوچک توزیع می شود اما متاسفانه این کار نمی شد. به روز رسانی شده است زندگی می کنند در صفحه یک شبه اما آن را به دست آورده و مقدار زیادی از توجه با بیش از 422,000 در علاوه بر این به 1,900 نظرات. اکثر طرفداران اظهار نظر در پست, روان بیش زیبایی او در حالی که بسیاری دیگر گفت: آنها غم انگیز است که او نمی او نوعی کیک کوچک.

“دختر شما بسیار زیبا” یک پیرو نوشت: با اضافه کردن یک سری از قلب قرمز از emoji.

“من خیلی متاسفم Sommer! من شما پخت کیک. من قول” یک دوم فن ارائه شده است.

“شما بسیار زیبا این منصفانه نیست” یک بیشتر اضافه شده در علاوه بر این به چند شعله emoji.

در اوایل این ماه گزارش شد توسط Inquisitr که Instagram مدل sizzled در یک حرکت آشکار نگاه — که در آن زمان در هلو و یک برش بالای مخزن در حالی که نما در استخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>