Sommer ری می رود با بابا, زیر, سفید, ژاکت جین در سه نفر از شرجی جرقه بزند

مدل Sommer ری مشترک خیره کننده سه نفر از عکس ها با Instagram followers on پنج شنبه بعد از ظهر که به سرعت تولید مقدار زیادی از گرما. تنظیم برای Sommer را عکس جذاب بود و او به عنوان یکی که در آن او بود خنده کمی در هزینه های خود. اما آنچه به وضوح فرمان همه توجه بود آنچه او پوشیده بود و یا در این مورد به ظاهر پوشیده نیست.

عکس هایی که Sommer به اشتراک گذاشته شده در این پست جدید نشان داد او ایستاده در وسط یک خیابان خالی. پشت سر او وجود دارد به نظر می رسد به یک متل ارزان و کویر تنظیم در فاصله. او عینک یک جفت سیاه قاچ یک نور رنگی و شلوار جین و کفش سفید ژاکت جین.

Sommer به نظر می رسد برهنه-chested تحت کت جین پوشیدن بدون سینه بند و یا پیراهن. در عکس اول او نگاه مستقیم به سمت دوربین او به عنوان tousled بلند او با گیسوان با هر دو دست. برای دومین لحظهای او آویزان شست در هر دو از جیب در جلو و یک حرکت که به ظاهر در خدمت به تقلا کردن تسمه از شلوار جین خود را فقط یک کمی.

ژاکت شد به طور کامل گشوده در هر سه این عکس. در دو عکس, آن را از هم جدا گسترش به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که کمی از پوست می تواند دیده می شود. اما Sommer را لخت سینه شد و با دقت تحت پوشش فقط به اندازه کافی به او را اذیت طرفداران بدون عبور از مرزهای.

“شما در واقع بسیار زیبا” یکی از Sommer پیروان ستایش.

در عنوان, Sommer شوخی در مورد اندازه سینه او اگر چه طرفداران او به ظاهر فکر او کامل بود فقط راه او بود. او نگاه شدید در هر یک از عکس ها یک سوم نشان چمباتمه پایین با دست او را بین پاهای او را به عنوان او gazed به سمت عکاس seductively.

“شما کاملا مناسب Sommer. هنوز هم کشتن آن را با نوشتن شرح تصاویر 2,” طعنه یک فن است.

“چگونه می توانم شما را مدیریت به این خیره کننده?” یکی دیگر پیرو سوال.

این فقط آخرین تخته سنگ از عکس های یک سفر و یا پرماجرا موضوع که Sommer به اشتراک گذاشته شده از طریق او Instagram صفحه به تازگی. هفته گذشته او به طعنه او میلیون ها نفر از پیروان با برخی دیگر از کنار جاده به شمار و شرجی نگاه.

Sommer را دوشنبه عکس تولید مقدار زیادی از گرما. در عرض تنها یک ساعت پس از او تا به حال برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده این جرقه بزند مدل را در پست در حال حاضر نزدیک به 430,000 را دوست دارد. بسیاری از 3,300 نظرات پر شد با ستایش برای Sommer را فریبنده و شکل آن شبیه طرفداران او خواهد بود مضطرب به دیدن بیشتر از این خاص عکس.

“شگفت انگیز!! آن را دریافت خواهر” شخص دیگری نوشت.

Sommer می کند و عشق به او را اذیت پیروان با عکس هایی از این, و او به وضوح انجام هدف خود را در این مورد است. این شرجی عکس رو مردم صحبت و آنها به وضوح در سمت چپ مایل بیشتر در این مورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>