Sommer ری می رود سکس در محصول بالا در حالی که تاب کوچک دیزی Dukes

Sommer ری flaunted او را به شکل باور نکردنی در ها که اضافه شد به او Instagram حساب این بعد از ظهر. مدل خیره شدن او 24.9 میلیون طرفدار از سری بزند که نشان داد او در انواع مختلفی از زوایای مختلف.

جدیدترین علاوه بر این به او خوراک شامل 10 عکس جدید. ری را استفاده از برچسب جغرافیایی به نشان می دهد محل خود را اما او به اشتراک گذاشته شده در این عنوان که او در یک ماجراجویی است. مناظر نشده اند می تواند کامل تر به عنوان ری مطرح در خارج از منزل. پشت سر او بودند و تعداد زیادی از کوه و صحرا, چشم انداز با پراکنده سبز. این نگاه به یک روز زرق و برق دار با یک روشن و آسمان آبی بالای سر. این Instagram مدل نشان داد او دلخواهی شکل در سوال برانگیز پیاده روی لباس که چیزی جز نعمت برای او قاتل منحنی.

نگاه شامل یک گرد و خاکی قهوه ای مخزن بالا که چیز ساییده شده در امتداد لبه. بدن از پوشاک بود آجدار و فوق العاده سکسی. ری تصمیم به رفتن با بابا, زیر, افشای یک نگاه اجمالی از قفسه سینه خود را از طریق پارچه نازک. این قطعه اقدام به آمار فقط در زیر دنده دادن مخاطب او یک نگاه اجمالی از او پاره پاره abs که او نشان داده است در حالا چند بار.

کف بودند فقط به عنوان داغ و انجام یک کار بزرگ از نمایاندن زینت کردن و تمیز نیمه پایین تر. او Daisy Dukes ساخته شد از نور شستن پارچه و آمار بالا در قسمت بالای ران. آن تسمه سوار پایین بر روی باسن خود, نقشه کشی, حتی توجه بیشتر به دور کمر کوچک و مخروط abs. با تشکر از برش های کوتاه, طرفداران نیز درمان می شود به نمایی از عضلات ران.

ری رخ داد تعدادی از شمار های مختلف در این سری از عکس ها که اکثر flaunted او بمب بدن. او افزود: تعداد کمی از لوازم جانبی از جمله یک نیروی دریایی bandana است که او گره خورده در اطراف گردن و روشن زرد راننده کامیون کلاه با کلمه “sunchild” نوشته شده در حروف درشت سیاه نامه. او کشیده و او را بلند و برجسته قفل در یک طرف موی دم اسبی.

ری افزود ظریف, استفاده از آرایش است که شامل تعریف ابرو و دارای نور لرزان سایه روی پلک. او همچنین عینک چند لایه ای ضخیم از ریمل و خط زیر چشم او.

چند عکس به روز رسانی به دست آورده است بررسی بیحوصلگی حرف زدن با بیش از 223,000 دوست دارد و به خوبی در بیش از 1400 نظرات در یک ساعت.

“به طور طبیعی radient حتی خورشید مقایسه می تواند انرژی خود را” یک پیرو raved.

“شما باید زیبا ترین چشم های همیشه” دوم تکمیل کنار یک قلب زرد از emoji.

“بسیار زیبا oh my god” یکی بیشتر بوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>