برخی از Superdelegates ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از برنی ساندرز از تبدیل شدن به نامزد اگر او نتواند برای رسیدن به اکثریت

ده ها تن از دموکرات کمیته ملی superdelegates ممکن است آماده برای متوقف کردن برنی ساندرز از تامین امنیت این حزب نامزدی اگر او پس از اتمام در شود اما نتواند به پیروزی اکثریت متعهد نمایندگان یک گزارش جدید ادعا می کند.

ساندرز شروع به پریدن کرد به رهبری نمایندگان پس از برد در دو تا از سه نفر اول مسابقات مقدماتی حزب دموکرات اما شلوغ زمینه بدان معنی است که وجود دارد می تواند یک رقابت کنوانسیون های پیش رو در تابستان. تحت قوانین که DNC تنظیم اولیه یک نامزد باید برنده روشن اکثریت نمایندگان متعهد به منظور حفظ نامزدی در دور اول رای گیری در این کنفرانس است. اگر هیچ یک از اکثریت حزب را superdelegates سپس رایگان برای رای دادن در دور دوم و می تواند در انتخاب یک نامزد است که اکثر نمایندگان.

یک گزارش جدید از نیویورک تایمز در بر داشت که وجود دارد ده ها تن از superdelegates ترس در مورد ایده ساخت ساندرز نامزد و می تواند او را متوقف کند از نامزدی در دوم رای. در این گزارش اشاره کرد که در این میان superdelegates — ساخته شده از دموکراتیک مقامات منتخب و رهبران حزب از سراسر کشور — وجود دارد “قاطع” نگرانی که ساندرز خواهد دست به تهمت و که آنها مایل به خطر آشفتگی های سیاسی است که خواهد آمد از توقف نامزدی خود را.

ساندرز در حال حاضر حمایت برای superdelegates برای انتخاب نامزد دریافت که اکثر نمایندگان متعهد در اولیه حتی اگر هیچ کس می رسد اکثریت روشن. او مخالف این ایده است که superdelegates خوب بکار بردن قدرت برای سرنگونی اراده مردم هر چند حریف الیزابت وارن اشاره کرده است که ساندرز در زمان مخالف موضع در سال 2016 زمانی که او انتهایی هیلاری کلینتون در حزب دموکرات اولیه و آن نگاه بعید است که او خواهد بود قادر به گرفتن او.

در یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال نشست در کارولینای جنوبی وارن پرسیده شد که چرا او در پشتیبانی از این ایده که superdelegates می تواند را انتخاب کنید و کسی دیگر غیر از نامزد با بیشترین نمایندگان و اشاره کرد که ساندرز نه تنها حمایت برای آنها را انتخاب کنید او بیش از نماینده رهبر کلینتون بلکه تنها نامزد بود که دست در نوشتن از قوانین فعلی است. DNC برگزار شد, وحدت, کنفرانس به منظور سادگی قوانین برای سال 2020 مسابقه و ساندرز فرستاده نمایندگی به فشار برای تغییرات است که در زمان قدرت دور از superdelegates. DNC آیا کاهش قدرت خود را با در نظر گرفتن توانایی خود را برای رای دادن در اولین انتخابات.

همانطور که وارن اشاره کرد: همه نامزدها توافق به رعایت این قوانین است که این نامزد با کثرت متعهد نمایندگان ممکن است تا پایان عنوان نامزد حزب.

“راه من این است که شما در نوشتن قوانین قبل از اینکه شما می دانید که در آن همه می ایستد و سپس شما با آن چوب قوانین” وارن گفت: از طریق Boston.com. “بنابراین برای من برنی یک دست در نوشتن این قوانین. من نمی نوشتن آنها. اما برنی انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>