یخچال خورشیدی ون آوردن بازار به کلکته سالمندان; فروش گوشت و سبزیجات!

“ما حتی دریافت از کوره در رفته تماس های تلفنی از مردم رشته در خارج از کشور در سیدنی و کانبرا تورنتو به شدت به دنبال ما کمک به تحویل کالا به پدر و مادر سالمند خود.”

ارتقاء

Only هفته قبل از COVID-19 تشدید بحران در هند, West Bengal جامع منطقه توسعه شرکت (WBCADC) معرفی کرده بود با انرژی خورشیدی و برقی وانت برای فروش سبزیجات تازه, اصلی غلات و ماهی و گوشت و دیگر ملزومات آشپزخانه در جیب های مختلف از کلکته.

در ابتدا این بود فروش محصولات ارگانیک در داخل و اطراف دریاچه نمک و جدید شهر از شرق کلکته.

با ناگهانی تحمیل مستند Soumyajit داس وزیر امور WBCADC تصمیم به استفاده از کامیون های تلفن همراه برای یک هدف بیشتر—برای رساندن مواد غذایی و سایر ملزومات به سالمندان در سراسر کلکته بسیاری از آنها ماندن به تنهایی.

ارائه ملزومات به سالمندان

زبان, به, بهتر, هند, Das توضیح جزئیات این طرح است.

“WBCADC می تواند به عنوان تحقیقات کشاورزی و توزیع بال از دولت. ما درگیر در کشاورزی ارگانیک از برنج, حبوبات, سبزیجات و حتی گوشت مرغ و دام در سراسر 22 مزارع در بنگال. ما رشد چندین گونه های منحصر به فرد از برنج و سبزی; ما همچنین احیای بومی نژاد طیور مانند Kadaknath, Vanaraja و خروس مرغ و سیاه و سفید بنگال بز” به اطلاع دس.

نمودار نرخ از کامیون های تلفن همراه

در ابتدا بخش مورد استفاده برای فروش دانه در میان کشاورزی ارگانیک علاقه مندان اما زمانی که آنها شروع به داشتن مازاد تولید آنها تصمیم گرفتند به بازار است که در میان مصرف کنندگان شهری به عنوان به خوبی.

با این هدف شش فروش وانت شد و رسما پرچم در فوریه 26 سال است که در ابتدا مورد استفاده برای رفت و آمد در اطراف محبوب بازار ارائه به مشتریان طیف گسترده ای از غذاهای ارگانیک را انتخاب کنید.

با این مستند در محل دس دریافت سفارشات از دولت برای کمک به ارائه مواد غذایی و ملزومات به آستان شهروندان ارشد.

“ما حتی دریافت از کوره در رفته تماس های تلفنی از مردم رشته در خارج از کشور در سیدنی و کانبرا تورنتو به شدت به دنبال ما کمک به تحویل کالا به پدر و مادر سالمند خود. در حال حاضر ده نفر از ما خورشیدی وانت به طور جدی به انجام همان. علاوه بر این ما همچنین ارائه مواد غذایی به ناتوان و درمانده افرادی که قادر به سرمایه گذاری به طور مستقل به خرید مواد غذایی” سهام دس.

نحوه سفارش

در علاوه بر این به همراه وانت WBCADC نیز همکاری با 17 زنجیره های خرده فروشی که در حال تسهیل تحویل برنامه بر روی دو چرخ. کل عملیات شروع می شود از ساعت 7 صبح هر روز و همچنان تا اواخر شب تا آخرین مشتری خدمت کرده است.

Das اطلاع داد که پس از سفارش قرار داده شده از طریق واتساپ یا ایمیل با توجه به نمودار نرخ از پیش تعیین شده تحویل است که به دنبال از طریق در اسرع وقت.

آستان تحویل در حال انجام است

“ما همچنین شخصا تحویل ملزومات در دفتر ما وسایل نقلیه در مواقع اضطراری نیاز دارید اگر تمام وانت مشغول هستند. خدمت به سالمندان و افراد درمانده در چنین زمان نیاز باقی مانده بیشترین اولویت ما.”

برای سفارش ملزومات برای افراد مسن و یا متفاوت-abled در کلکته رها کردن یک پیام WhatsApp در 9163123556 و یا ارسال ایمیل به [email protected]


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>