Sofia Vergara به نظر می رسد افت مرده زرق و برق دار به رنگ قرمز روشن, رژ لب به عنوان او بخواهد Julie Bowen تولدت مبارک

صوفیه Vergara از گران به رنگ قرمز روشن, رژ لب برای های اخیر رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری اضافه شده به صفحه محبوب. به عنوان طرفداران این خانواده مدرن ستاره می دانید Vergara همیشه فوق العاده نزدیک با بازیگران از ضربه ABC نشان می دهد و او به طور منظم سهام عکس با آنها. او آرزو یکی از مورد علاقه زن co-stars, Julie Bowen های تولدت مبارک با یک عکس زرق و برق دار از دو نفر از آنها را با هم.

در این خیره کننده عکس, این دو خانم بودند همه لبخند به آنها مطرح شده برای یک عکس خارج است. بون پیچیده بازوی خود را در اطراف Vergara, و دو بانوان فشرده چشمان خود را در برابر یکدیگر است. آنها تنها عکس از قفسه سینه اما Vergara نگاه بزرگ در یک طلا بالا و بون در جامد سیاه و سفید یکی. کلمبیا زیبایی عینک طولانی و برجسته قفل کردن و فر در علاوه بر این به یک آرایش زیبا نرم افزار که کامل با خط چشم ریمل مژه و ابرو ریمل برجستهنگار و پر جنب و جوش قرمز رژ لب.

مانند همتای بون عینک کوتاه گیسوان پایین و فر و همچنین لرزاند صورت پر از آرایش زرق و برق دار که شامل رنگدانه های مشکی خط چشم, رژگونه و ریمل مژه و ابرو. Vergara نیست به طور خاص به اشتراک گذاری اگر شات اخیر یک یا رجعت اما در عنوان او آرزو و co-star تولد بسیار خوشحال به عنوان او تبدیل به بزرگ 5-0.

عکس زنده رفت در Vergara صفحه دیروز و آن را در حال حاضر به دست آورده او توجه بسیاری از طرفداران racking تا بیش از 121,000 در علاوه بر این به بیش از 200 نظرات و این تعداد تنها همچنان به افزایش است. اکثر طرفداران اظهار نظر در شات روان بیش از خانمها زیبایی در حالی که دیگران بی شماری آرزو بون تولدت مبارک. چند مطلب گفت: این جفت ارز که آنها در حال رفتن به آنها را از دست ندهید زمانی که نشان می دهد به پایان می آید بعد از این سال.

“تولدت مبارک جولی و تبریک در نقش جدید صوفیه! ما همه از دست شما بچه ها با هم!,” یکی از طرفداران نوشت: اضافه کردن یک قلب قرمز از emoji.

“تولدت مبارک به itsjuliebowen یک تولد شگفت انگیز” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“Twoo خانم زرق و برق دار. به شما خواهد شد از دست رفته در تلویزیون!,” یک سوم پیرو gushed اضافه کردن چند قلب-چشم از emoji.

ماه گذشته Inquisitr مشترک که Vergara کردم دلتنگ و عکس دیگری برای او خانواده مدرن طرفداران آن زمان در یک شات از قسمت قبلی. او کانال درونی او دختر گاوچران, در حالی که سوار بر اسب و نگاه باور نکردنی در یک جفت شلوار جین و یک کلاه کابوی. آن به عنوان جای شگفتی نیست که پست خود را به دست آورده بررسی بیحوصلگی حرف زدن از ارتش خود را از طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>