Sofia Vergara می رود بی انتها و با Chihuahua در رجعت عکس

Sofia Vergara در زمان سفر کردن خط حافظه با آخرین Instagram update. بازیگر مشترک یک عکس که از شلیک عکس او با غرور نمایشگاه. عکس فوری ویژه او رفتن بی انتها در حالی که او مطرح شده بر روی یک صندلی با چیهواهوا.

بازیگر زن شد دراز کشیدن بر روی شکم او بود که در واقع آنچه به نظر می رسد در یک حیاط با چمن سبز سرسبز. بوته ها به صف پشت در حیاط و چند درخت نخل قد بلند ایستاده بود در یک گوشه. بخشی از رشته کوه نیز قابل رویت در فاصله. آن را به نظر می رسد به یک روز زرق و برق دار به عنوان آسمان روشن بود با چند wispy ابر wafting سربار.

صوفیه flaunted باور نکردنی بدن با پوشیدن تنها یک جفت سفید تنگ کوتاه. کف کوتاه بود کمی دارای گونه های برامده, دادن طرفداران کمی زیرچشمی نگاه کردن در او غنیمت است. او بی عیب و نقص پوست میدرخشد در خارج از نور. بزرگ و درخشان حلقه عروسی افزود: برخی از کلمه پینکی به او نگاه سکسی.

این زن 48 ساله قرار بود در صندلی عقب با پا در سر صندلی که کمی بالا. او خم زانو و دست تکان داد او را پا در هوا. صوفیه استراحت در یک ساعد در حالی که او استراحت گونه خود را در سوی دیگر. ژست نشان داد او بلند و باریک میانی و اسلحه و همچنین به عنوان طرف ادم کودن و احمق. او باب روز پا شد و همچنین برجسته در ضربه محکم و ناگهانی. او عینک یک لبخند بزرگ در حالی که او را نگاه کرد. او تا گیسوان کاهش یافت و در امواج بزرگ به یک طرف و به عنوان یک بخش از موی چتری او وزیدن در باد.

به عنوان پاداش اضافه شده صوفیه Chihuahua نیز ساخته شده ظاهر در عکس. توله سگ نشسته در بازیگر ” پشت نگاه دوربین با آن پنجه های به ظاهر پیچیده در اطراف کمر خود را.

پست یک ضربه سر و صدا با بیش از 170,000 از پیروان ضربه مانند دکمه در عرض یک ساعت از آن را به اشتراک گذاشته به او Instagram account.

هزاران نفر از پیروان flocked به بخش نظرات به rave بیش از تصویر.

“شاید اکثر انسان پر جنب و جوش من تا کنون گذاشته من چشم بر روی” یکی از تحسین کنندگان نوشت.

“به معنی جدیدی به عبارت” سگ خوش شانس,'” دوم Instagram کاربر اظهار نظر.

“شما آنقدر فوق العاده زیبا” یک سوم فن پاسخ داد.

“وای چه زیبا و فوق العاده” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

صوفیه به نظر می رسد به عشق را دوست دارد سگ او. نه بیش از حد طولانی پیش او به اشتراک گذاشته یک سری از عکس هایی که دیدم او با پوشیدن یک شانه لباس در حالی که صرف برخی از زمان با دوستان چهار پا خود را در پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>