مددکاران اجتماعی سازمان ها و افراد شاغل برای تغذیه ضعیف

حیدرآباد: بسیاری از اجتماعی سازمان فعالان اجتماعی و افراد در حال کار برای تغذیه فقیر بی خانمان, افراد نیازمند از مستند آغاز می شود در این شهر است.

مددکار اجتماعی مجید Shuttari و تیم او در حال کار در شهر و آنها در حال توزیع 1900 مواد غذایی بسته روزانه به نیازمندان و افراد بی خانمان در منطقه مانند حافظ بابا ناگار Santoshnagar, Chandryangutta.

نه تنها اجتماعی کارگران و افراد ثروتمند و در حال کار در این مستند برای تغذیه فقرا بلکه کسی است که با شجاعت و استعداد آنها نیز در آینده به جلو برای کمک به این افراد است.

سید زاهد مهدی یک آشپز حرفه ای جلو آمد برای کمک به او در پخت و پز مواد غذایی برای سازمان به صورت رایگان. در میان مستند هر فرد است که فکر کردن به کسب درآمد برخی از پول اما سید مهدی فکر به دست آوردن اعمال خوب به عنوان او نمی تواند استطاعت به خوراک.

Moghalpura اعظم سالن تابع یک محل که در آن غذا پخته شده و توزیع شده در فقیر از مستند شروع می شود. اجتماعی فعالان Jasveen Jairaj سارا Mathews Ghouse Khamushi اعتماد و مهر سازمان است که در خط مقدم.

تیم مددکاران اجتماعی در حال توزیع دو زمان وعده های غذایی به مردم فقیر و نیازمند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>