رسانه های اجتماعی واکنش نشان می دهد پس از جو بایدن به نظر می رسد به خواب رفتن در طول تاون هال با هیلاری کلینتون

در طول یک شهر مجازی سالن با هیلاری کلینتون, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به نظر می رسد به سقوط در خواب به عنوان وزیر سابق امور خارجه صحبت کرد و در مورد نقش زنان در ایالات متحده نیروی کار است. در پاسخ بسیاری از زمان به رسانه های اجتماعی به واکنش نشان می دهند به لحظه ای است که بسیاری از طنز آمیز در بر داشت.

“جو بایدن سقوط در خواب به هیلاری کلینتون صحبت می کند فورا تر می شود relatable به آمریکایی” نوشته جیسون Howerton.

“برای اینکه عادلانه هر کس دیگری مشاهده شد در خواب” نوشته JT Lewis.

“در نهایت جو ارقام یک چیز همه آمریکایی ها می تواند مربوط به” کاربر دیگری نوشت.

کاربر دیگری اشاره به گزارش کلینتون نقش در حفاظت از شوهرش بیل کلینتون از تجاوز جنسی رسوایی به عنوان به خوبی به عنوان او را به اتهام تلاش برای کشتن رونان فارو را Harvey Weinstein گزارش.

“#SleepyJoe می افتد خواب در حالی که میزبانی یک تجاوز به عنف توانمند در TownHall,” کاربر نوشته است.

با این وجود کلینتون استفاده تاون هال که متمرکز بر زنان و coronavirus به حمایت بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری است.

“من هیجان زده می شود بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را نه تنها تایید شما اما برای کمک به برجسته کردن بسیاری از مسائل که در معرض خطر هستند در این انتخابات ریاست جمهوری است.”

بایدن آشکار خواب آلودگی می آید به عنوان او در ادامه به صورت نگرانی بیش از تناسب اندام خود را برای دفتر. به گزارش آتلانتیک, Briahna شادی خاکستری برنی ساندرز’ سابق کمپین مطبوعاتی وزیر پیشنهاد کرد که بایدن ممکن است جایگزین در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

“بایدن تنها presumptive نامزد,” او گفت:.

“و در آنجا همه نوع از زمزمه ها و شایعات در مورد اینکه آیا یا نه چیزی ممکن است اتفاق می افتد در این کنوانسیون که ممکن است به معنای جو بایدن نیست حتی نامزد.”

کلینتون ادعا کرد که بایدن است که “شفقت” است که آمریکا نیاز دارد و در زمان واکسن در مغلوب ساختن پیشی جستن که به او پیشنهاد شده بود که “رئیس جمهور واقعی.”

صرف نظر از اینکه بایدن روانی و جسمانی است که به اندازه کافی برای او را به امن نامزدی او نیست تنها سیاستمدار برجسته به نظر می رسد به خواب رفتن بر روی دوربین. به گزارش بین المللی کسب و کار باررئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به سقوط در خواب در ماه گذشته در یک ویدئو کنفرانس با فرمانداران دولت که خطاب راههای ممکن برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. رئیس جمهور نگاه خسته و رها در طول این رویداد و به نظر می رسد به استراحت چشم خود را در بسیاری از نقاط در طول بحث.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده ساندرز کشف شد خواب در دومین روز از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه در سنا است. این ایالت ورمونت خود را در مواجهه با سوال در مورد تناسب اندام خود را برای در حالی که در مبارزات انتخاباتی و پس از او دچار جزئی حمله قلبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>