فعال اجتماعی Rubina توزیع دستمال بهداشتی در COVID بار

محمد حسین

حیدرآباد: سازمان های غیر دولتی مختلف در حال ارائه لوازم ضروری و مواد غذایی در طول این زمان, اما الزامات بهداشتی از زنان تا حد زیادی از بین رفته خسته شده اید. در یک ابتکار منحصر به فرد برای کمک به زنان فعال اجتماعی عایشه Rubina پا کرده است تا برای کمک به زنان در میان در طول مستند در سراسر کشور توزیع دستمال بهداشتی به آنها.

خانم عایشه Rubina گفت: “قاعدگی سلامت و بهداشت همواره مشکل است. که بیش از حد که گاهی اوقات زیر فرش جاروب توسط بسیاری از افراد است.”

همه گیر تنها تشدید این.

همیشه از مستند اعلام شد مردم شده اند صحبت کردن در مورد توزیع مواد غذایی و دیگر کالاها در حالی که یکی دیگر ضروری کالا به نوار بهداشتی نادیده گرفته شد. هنوز هم وجود دارد بسیاری از کسانی که از این آگاه هستند. بنابراین ما در حال تلاش برای رسیدن به مردم در مناطق که در آن آنها دسترسی ندارند به این پد” او می افزاید.

از طریق این ابتکار عایشه توزیع بیش از 288 بسته دستمال بهداشتی در زاغه مناطق نزدیک به احمد نگر تقسیم در اینجا در میان زنان از خانواده ها از همه مذاهب است. او تاکید می کند که در میان مقررات منع رفت و آمد, آن مهم است برای زنان به حفظ بهداشت و مراقبت از ملزومات است.

این 3384 بسته های بهداشتی, دستمال, توزیع رایگان از هزینه در میان زنان فقیر هر یک حاوی هفت پد. این خواهد بود ادامه داد: در سراسر شهر برای مدت زمان مستند.

فعال اجتماعی ارائه دستمال بهداشتی به زنان در طول مستند در احمد نگر بخش در روز یکشنبه.

در اولین روز از توزیع او مشاهده شده است که تعداد زیادی از زنان که در واقع نیاز دارند. زنان آماده بودند به اجتناب تابو و آمد برای دریافت بهداشتی بسته امروز اگر چه هنوز هم وجود دارد یک ننگ در این مناطق می آید صرفا برای درخواست یک بسته دستمال بهداشتی.

اما این تنها افزایش خود را حل و فصل و او را با تمرکز بر محله های فقیرنشین.

روز یکشنبه عایشه همراه با دیگر داوطلبان از توانمندسازی زنان مرکز در همکاری با داده های اجتماعی طرح های فروم (SDIF) نیز توزیع دستمال بهداشتی در Pochamma Basti در احمد نگر را بدست آورد در حالی که همچنین حفظ فاصله اجتماعی.

در حالی که توزیع بسته های فعالان جریان زنان در مورد اهمیت اجتماعی فاصله بهداشت و اقدامات احتیاطی زنان باید در طول این زمان.

به علاوه SDIF نیز راه اندازی شد ‘freeration’ نرم افزار تلفن همراه است که متصل به نیازمندان به نزدیکترین Kirana فروشگاه. این راه حل منحصر به فرد فراهم می کند که پایه جیره کیت به نیازمندان رایگان ارائه شده توسط ترویج اجتماعی فاصله در طول توزیع.

وی تاکید کرد: هر داوطلب و نماینده توزیع کالاهای اساسی شامل دستمال بهداشتی کیت در کیت خود را.

عایشه نیز گفته است که به زودی او را به راه اندازی خط تلفن شماره که مردم می توانند با تماس به این بسته به آستان خود تحویل. این امر قطعا در کاهش نگرانی از کسانی که بیش از حد ترس به آشکارا درخواست برای این ضرورت است.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>