بر اساس اخیر خود عملکرد کریستیانو رونالدو است که هنوز به اندازه کافی خوب به راه رفتن را به خط شروع تا از هر باشگاه. که دقیقا همان است که چرا 35 سال است که دائما در حال ارتباط با یک حرکت به دور از یوونتوس به عنوان آخرین گزارش پیشنهاد کرده اند که رونالدو به رهبری می تواند برای بایرن مونیخ.

این باشگاه تا به حال ابراز علاقه به امضای رونالدو در طول سال اما رو به جلو متعهد شد به باقی مانده عضو رئال مادرید در آن زمان است. او در حال حاضر با بهره گیری موفق از روی لئامت دادن با یوونتوس با یک قرارداد اجرا می شود که تا تابستان سال 2022. و در حالی که او خواهد بود مناسب بر روی کاغذ برای بایرن مونیخ, آن است که بسیار بعید است انتقال داده شده است ،

بایرن مونیخ جمهور هربرت Hainer خواسته شده بود در مورد شایعات در مصاحبه و او نمی sugarcoat احساسات خود را در مورد این موضوع.

“بسیاری از نامها به نظر می رسد در این مقاله که کاملا قابل درک است اما او بیش از حد قدیمی برای ما” گفت: Hainer در مصاحبه ای با توجه به Bleacher Reportاز طریق TZ.

طرفداران در رسانههای اجتماعی را بیش از حد مهربانی به نظر ساخته شده توسط Hainer باور است که رونالدو را حفظ فرم خود را در بوندسلیگا با وجود سن و سال او. در فصل اول خود را به عنوان یک عضو از یوونتوس رونالدو ثابت کرد که او هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان جهان است. پنج-زمان Ballon d’or برنده به ثمر رساند 21 گل در 31 سری آ حضور, اضافه کردن 7 بیشتر به تعداد چوب خط حساب کردن در تمام مسابقات.

در طول دومین کمپین رونالدو در حال حاضر 20 گل به ثمر رساند تنها در 20 سری آ حضور با 15 مسابقات چپ به بازی. رونالدو نیز تنظیم کنید به پیش افتادن از او در سال گذشته در اکثر آمار در سراسر هیئت مدیره.

اگر چه رونالدو هنوز شکستن رکورد در سن پیشرفته این هیچ راز است که باشگاه های برتر همیشه ترجیح می دهم بازیکنان جوان است که می تواند چوب در اطراف برای سالهای زیادی را به آمده است. و با توجه به هزینه های سنگین متصل به یک پتانسیل انتقال مربوط به رونالدو و سپس Hainer پاسخ شروع به ساختن حس خیلی بیشتر.

رونالدو به نظر نمی رسد که در مورد هر یک از پچ پچ در مورد سن و سال او به عنوان او است که با تمرکز بر دستیابی به هدف نهایی خود را از برنده شدن در لیگ قهرمانان با یوونتوس است. این باشگاه همچنین در حال حاضر در مواجهه با رقابت سختی با اینتر میلان در سری A تنها با سه امتیاز آنها را جدا.

همانطور که قبلا اشاره شد توسط Inquisitr, یوونتوس می آیند کردن یک بازی سخت در برابر Fioretina که در آن رونالدو مشبک بند. با رونالدو بودن تفاوت اصلی-ساز برای تیم یوونتوس امیدوار است که او باقی خواهد ماند به عنوان تیز باقی مانده از مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de