Snoop Dogg می گوید او رای گیری برای اولین بار در سال 2020

Snoop Dogg نشان داد در یک مصاحبه رادیویی روز جمعه که او هرگز رای دادند اما او قصد دارد برای رای دادن به این اولین بار در این سال را انتخابات ریاست جمهوری, صفحه شش گزارش شده است. یاد رپر انجام یک مصاحبه واقعی 92.3 ایستگاه های رادیویی در روز جمعه و صحبت در مورد چقدر مهم است برای رای دادن در انتخابات آینده و به همین دلیل او می تواند رای گیری برای اولین بار.

“ما به ایجاد یک تفاوت” Snoop Dogg گفت: به میزبان.”من نمی توانم در مورد آن صحبت می شود و نه در مورد آن. من می توانم به شما بگویم که آن را انجام دهد و سپس شما لازم نیست به انجام آن است. همه می دانند که من در مقابل بوش. I ain’t gonna بگویید شما را به انجام چیزی است که من انجام نداده است.”

Snoop Dogg نشان داد که او هرگز رای دادند در گذشته از آنجا که او فکر او نیست مجاز به رای دادن با توجه به صفحه شش. Snoop Dogg محکوم شده است از چندین اسلحه و مواد مخدر مربوط به جرم و سابقه کیفری می رود تمام راه برگشت به مدرسه بالا است. او معتقد است که او نمی تواند رای به دلیل سابقه کیفری هر چند او گفت: محکومیت او شده بود حذف. به نظر می رسد که Snoop Dogg نمیفهمد که او می تواند رای داده جامد خود را از تعهد به انجام این کار در ماه نوامبر.

دلیل اصلی Snoop Dogg خیلی مشتاق به رای در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است او غضبناک مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رپر شده است بسیار آوازی در مورد چقدر او دوست نداشتن رئیس جمهور حتی رفتن تا آنجا که به ساقه یک مغلوب ساختن پیشی جستن دلقک در این ویدئو برای آهنگ “اسطو خودوس عادی.”

با توجه به بیلبورد دشمنی خود را قدمت آن به سرب تا سال 2016 انتخابات هر چند رپر نیز تا به حال برخی از زیبا داغدار چیزهایی برای گفتن در مورد تهمت طول Comedy Central roast در سال 2011. Snoop Dogg مشتاق حامی هیلاری کلینتون و صحبت کردن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات. هنگامی که برگ برنده برنده Snoop Dogg در زمان به رسانه های اجتماعی برای ابراز انزجار خود را. درست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد Snoop Dogg وعده داده شده به بیرحمانه مسخره هر مجری که تصمیم به انجام در مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

دشمنی خود را واقعا گرم شده تا زمانی که Snoop Dogg او منتشر شد “اسطوخودوس” تصویری در سال 2017 بیلبورد گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت اخراج در توییتر گفت که Snoop Dogg خواهد بود به شدت انتقاد اگر او به ضرب گلوله در یک پایه برای اوباما به جای ایستادگی در برای او. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که Snoop Dogg حرفه ای بود شکست.

پس از Snoop Dogg باقی مانده است آوازی حریف از رئیس جمهور. Snoop Dogg است که به خوبی شناخته شده برای انتشار expletive پر از مطالب در مورد رئیس جمهور و حامیان او نسبتا منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>