Smriti Irani تماس راهول گاندی “عبدالله Deewaney”

دهلی نو: شناخته شده برای او لودگی پاسخ به مخالفان خود در رسانه های اجتماعی اتحادیه وزیر Smriti Irani دوباره در زمان تطبیق در کنگره رهبر راهول گاندی در روز دوشنبه.

به زودی پس از تصمیم دادگاه عالی اعلام کرد که زنان افسران باید دائم در کمیسیون نیروهای مسلح کنگره رهبر راهول گاندی توییتی “دولت بی احترامی هر زن هندی با استدلال در انگلستان است که زنان از افسران ارتش سزاوار نیست فرمان پست ها و یا خدمات دائمی به این دلیل که آنها پایین تر از مردان است. من تبریک می گویم هند زنان به صورت ایستاده و اثبات BJP دولت اشتباه است.”

که Irani پاسخ در صدای جیر جیر خود را در هر دو زبان هندی و انگلیسی و به نام گاندی “Begani شادی mein عبدالله Deewaney”.

او نوشت: “Adarniya Begani شادی mein عبدالله Deewaney آن هستم @narendramodi جی اعلام کرد که کمیسیون دائمی برای زنان در نیروهای مسلح در نتیجه حصول اطمینان از جنس عدالت & @BJPMahilaMorcha گرفت تا این موضوع در زمانی که خود دولت. twiddled آن شست. درخواست تیم خود را برای بررسی قبل از به tweeting.”

اصرار بر دادن کردن معمولی استدلال تاسیس فیزیکی نقاط قوت و ضعف مردان و زنان دیوان عالی کشور نقطه عطفی در حکم روز دوشنبه گفت: تاخیر در اعطای کمیسیون دائمی (PC) به زنان افسران باعث شده است که “جبران ناپذیر تعصب” به آنها.

یک نیمکت متشکل از قضات D. Y. Chandrachud و آجی Rastogi گفت: “کوتاه خدمات کمیسیون (SSC) زنان افسران هر دو در دوره چهارده سال خدمت و فراتر از آن باید به همان اندازه به عنوان نظر برای اعطای رایانه های شخصی است.”

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر