گوشی های هوشمند قطعات تجهیزات برای هند ممکن است آمار تا Q2

هنگ کنگ: coronavirus شیوع ممکن است آمار منابع از گوشی های هوشمند قطعات از چین به کشورهای دیگر از جمله هند حداقل تا سه ماهه دوم سال جاری نشان می دهد یک گزارش جدید.

در حالی که گوشی های هوشمند تولید شده در هند در طول چند سال گذشته این کشور هنوز وابسته به چین تا حد زیادی برای تامین قطعات ،

“وجود خواهد داشت تاثیر به دستگاه های جدید راه اندازی می شود در نیمه اول که باید امکانات در چین به عنوان کارخانه ها را نمی خواهد به درستی عمل. اجزای منابع از چین نیز نهفته که همه کارخانه ها را از سر عمل به آرامی و با احتیاط گفت:” پیتر ریچاردسون,

مدیر پژوهش در مقابل پژوهش است.

این محدوده از صفحه نمایش از بانک مرکزی انگلیس فن آوری ستاره چین های نوری فن آوری (CSOT) و نیمه هادی ها از YMTC و بیشتر در.

“بنابراین تاثیر منفی از زنجیره تامین سمت را تا پایان Q2 حداقل” ریچاردسون گفت.

“به طور کلی ما فکر می کنم Q1 و Q2 را نشان می دهد رشد منفی هر دو در سطح جهان و در جمهوری خلق چین (چین) قبل از بازگشت,” ریچاردسون گفت.

با توجه به قرابت را پیش بینی جهانی فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه اول این سال نیز به پایین بروید و هفت درصد در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

“این است که ما پایه سناریو مورد. خطراتی هستند که روزانه در حال افزایش است و ما به احتمال زیاد دوباره این پیش بینی بر اساس فناورى اطلاعات بیش از روزها و هفته های آینده,” ریچاردسون گفت.

فروش گوشی های هوشمند در چین ممکن است 30 درصد افت در طول مستند دوره است که به احتمال زیاد در گذشته از طریق پایان ماه مارس.

“برخی آفلاین خرده فروشان گفت: آنها تجربه کرده اند 50 درصد افت در فروش در اواخر ژانویه دوره است. با این حال وجود دارد برخی از فروش جبران افزایش در خرید و فروش آنلاین” ریچاردسون گفت.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>