واشنگتن: در ابتدا محققان به آمده تا با یک هوشمند jumpsuit است که قادر به اندازه گیری خودجوش و داوطلبانه جنبش نوزادان با شروع از سن پنج ماه.

اطلاعات است که پس از آن جمع آوری شده احتمالا می تواند کمک در ارزیابی های غیر طبیعی عصبی, توسعه, در میان چیزهای دیگر.

مطالعه بر روی smart jumpsuit و مربوط به تجزیه و تحلیل روش کاربردی برای هفت ماهه نوزادان منتشر شده در علمی, گزارش مجله. در آینده jumpsuit نیز می توان به مطالعه در کودکان بزرگتر است.

قبلا کمی ردیابی کودکان خود به خودی تحرک در محیط زیست طبیعی ممکن نبوده است. به جای کودکان شده اند در درجه اول از لحاظ کیفی در ارزیابی پزشک یا متخصص فیزیوتراپی تمرین که نیاز به در نظر گرفتن این واقعیت است که نوزاد رفتار در عمل تنظیم لزوما به طور کامل مطابقت که دیده می شود در خانه.

“هوشمند jumpsuit ما فراهم می کند با فرصت به کمیت نوزادان خودجوش و داوطلبانه حرکات خارج از آزمایشگاه. کودک می تواند فرستاده شده در بازگشت به خانه با کت و شلوار برای بقیه روز.

روز بعد از آن خواهد شد بازگشت به بیمارستان که در آن نتایج را پس از پردازش می شود” توضیح می دهد که Sampsa Vanhatalo استاد نوروفیزیولوژی بالینی در دانشگاه هلسینکی.

Vanhatalo می گوید که تجزیه و تحلیل روش quantifies نوزاد تحرک به عنوان قابل اعتماد به عنوان یک انسان خواهد بود قادر به انجام با مشاهده یک ویدئو ضبط.

پس از اندازه گیری نوزاد واقعی حرکات فیزیکی و مواضع شناخته خواهد شد به دوم و پس از آن محاسباتی اقدامات می توان به داده ها.

“این یک گام انقلابی به جلو است. اندازه گیری ارائه یک ابزار برای تشخیص دقیق تنوع در تحرک از سن پنج ماه چیزی است که پزشکی لباس های هوشمند شده اند قادر به انجام تا به حال” اضافه شده Vanhatalo.

داده های جمع آوری شده توسط هوشمند jumpsuit ارزشمند است پس از تشخیص ناهنجاری در توسعه عصبی نوزادان در مراحل اولیه قادر می سازد تا اوایل پشتیبانی می کند.

شکل پذیری مغز است که در آن قوی ترین در اوایل دوران کودکی است و بهره مند اقدامات حمایت از توسعه که هدف در محدوده زمانی معین فعالیت های روزمره.

حداقل 5 درصد از کودکان فنلاندی رنج می برند از مشکلات مرتبط با توسعه زبان, توجه, تنظیم, و موتور توسعه است.
اغلب چنین مشکلاتی با هم همپوشانی دارند. پاتوژن مکانیسم های زیر بنایی اختلالات رشدی پیچیده است, اما, تولد زودرس, پری ناتال آسیب مغزی و عدم مراقبت های اولیه و همچنین کافی تحریک رشد و محیط زیست, تشدید خطر ابتلا به مشکلات توسعه.

با توجه به Leena Haataja, استاد مغز و اعصاب اطفال رشدی اختلالات امروز در فشار و تحت سلطه جهان در برخواهد داشت خطر قابل توجهی است که می تواند منجر به مشکلات یادگیری و موانع در رقابت برای تحصیل و شغل. علاوه بر این آنها یک عامل خطر در ارتباط با خروج از جامعه معاصر.

در آینده هوشمند jumpsuit می توان برای هدف گیری چگونه درمان های مختلف و درمان بر رشد کودکان.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de