از ما نان به ما خمیر دندان, روغن پالم در همه جا. اما ما در حال پرداخت مرگبار قیمت برای تعویض محصول. بیایید خرید معقول.

Palm روغن خوراکی روغن های گیاهی است که می آید از میوه رشد کرده و در روغن درخت نخل است و در همه جا—از خمیر دندان ما, بستنی, لوازم آرایشی, پیتزا شکلات به حتی برخی از سوخت.

چرا که دیگر محصول تولید همان مقدار نفت در هر هکتار مانند روغن پالم می کند. به عبارت دیگر آن را یکی از ارزان ترین تولید روغن در جهان است.

قبلا روغن نخل داشت و تنها در غرب و جنوب-غرب آفریقا است. اما همانطور که محبوبیت خود را رشد به عنوان همه کاره روغن خوراکی و کشت خود را به شمال و جنوب امریکا و همچنین کشورهای آسیایی مانند مالزی و اندونزی.

این دو جنوب کشور آسیایی به تنهایی به رخ کشیدن از 13 میلیون هکتار از مزارع روغن نخل—حدود نیمی از جمعیت جهان را در کل.

به همین دلیل است که استفاده از روغن پالم تا بحث برانگیز است ؟

palm oil

نفت به خودی خود بد نیست; تولید آن و تولید است و آنچه نگران کننده است. برای شروع هکتار هکتار و با کیفیت بالا جنگل ها از بین برود به طوری که درختان نخل نفت می تواند به رشد وجود دارد.

جنگل زدایی نه تنها منجر به افزایش دی اکسید کربن و کربن در جو که پس از آن منجر به تغییر آب و هوا در حالی که همچنین ارائه گونه های حیات وحش بی خانمان.

در میان حیوانات است که رنج می برند اورانگوتان—در مورد 1,00,000 از آنها فوت کرده اند به دلیل از دست دادن زیستگاه در 17 سال گذشته—ببر و کرگدن و فیل.

می کند روغن پالم هر گونه منافع ؟

palm oil

گفته شده است به برخی از مزایای بهداشت و درمان در صورت مصرف در حد اعتدال. روغن نباتی است که یک منبع عالی از tocotrienols—یک فرم از ویتامین E است که فراهم می کند حفاظت از سلول ها و می تواند به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سرطان است.

این شهر همچنین دارای نقطه ذوب بالا و چربی های اشباع بالا محتوا است که باعث می شود آن را ایده آل برای ایجاد ذوب در دهان صنعت شیرینی سازی.

جایگزین

coconut oil

وجود دارد از جمله جایگزین های بسیار خوبی امروز در دسترس است که یک نیاز کاملا بستگی روغن پالم برای تغذیه. شما می توانید انتخاب کنید از گزینه های مانند روغن آفتابگردان و روغن نارگیل و روغن سیاه دانه.

  • آلی سرد فشرده روغن آفتابگردانبرای مثال گلاب استخراج شده از ارگانیک و کشت آفتابگردان محصولات تولید شده و فرآوری شده به عنوان در هر NOP/NPOP استانداردهای ساخت آن را یک انتخاب سالم برای این سیاره است.
  • تصفیه شده سرد فشرده روغن نارگیلاست یک جایگزین عالی به دلیل آن تهیه شده با استفاده از روش های سنتی و می آید بسته بندی شده با آنتی اکسیدان ها و همچنین ضد باکتری و قوی خواص دارویی.
  • استخراج شده از ارگانیک و کشت سیاه دانه با روغن سیاه دانه منبع غنی از کلسیم و آهن و سدیم و پتاسیم و همچنین اسیدهای چرب است. آن را بزرگ برای ترویج سلامت قلب, مبارزه با آلرژی و عفونت و حفظ سلامت کلی.

حکم نهایی

در حالی که آن را تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از همه جا روغن پالم به طور کامل ما قطعا می تواند کار جهت حصول اطمینان از که آنهایی که در حال خرید و فروش هستند پایدار و گواهی شده است.


همچنین بخوانید: از ماهی به آوکادو: در اینجا چیزی است که برای قرار دادن در صفحه خود را در سال 2020


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im