شش رمان های گرافیکی که از زیرخاک در اوردن سابقه از شهرهای بزرگ

یک صفحه از Jason Lutes’ برلین. کشیده شده و سه ماهه

چگونه می توان در انتخاب یک کتاب برای نشان دادن یک شهرستان ؟ سفرنامه ها بیش از حد آشکار به عنوان رمان که شخصیت اماکن و آنها را تبدیل به شخصیت های. به جای در نظر گرافیک رمان یک فرم است که قادر به تسخیر روح یک شهر در راه های غیر معمول. برای دوستداران سفر در دستیابی به این عناوین ممکن است به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به احساس فرار به ناآشنا تنظیم; گرفتن از دست داد در حالی که کاوش عجیب و غریب در خیابان و گرفتن هیجان بودن احاطه شده توسط یک فرهنگ یا زبان. هیچ یک از این عناوین تنظیم شده در زمان خود ما. در عوض, آنها تمرکز در لحظات خاص; برخی از قابل توجه دیگران دنیوی است. تا زمانی که ما می تواند سفر دوباره آنها بهترین چیز بعدی.

همچنین نگاه کنید به: بهترین کتاب در مورد بتهوون به خود را جشن می گیرند 250 تولد

Mozart in Paris by Fritz Duchazeau.

موتزارت در پاریس توسط فریتز Duchazeau. SelfMadeHero

پاریس: Mozart در پاریس توسط فرانتس Duchazeau

آن را آسان به نگاهی به پاریس به عنوان مظهر فرهنگ بالا امروز اما آن را همیشه به استقبال هنرمندان که حاضر به پا خط. موتزارت در بر داشت این راه سخت در 1778 زمانی که او صرف بدبخت چند ماه در پایتخت فرانسه در تلاش برای متقاعد کردن مردم است که موسیقی او بود ارزش گوش دادن به. Duchazeau نشان می دهد این منطقه به زیبایی نقاشی شخصیت خود به عنوان یک کوچک-statured, pockmarked ضد قهرمان که اغلب رفتار مانند یک خراب و نوجوانان. او همچنین به معرفی یک لمس پوچ در حالی که کاوش موتزارت رابطه با پدر خود. آن را می سازد برای یک مثال بزرگ چگونه کمیک می تواند انجام آنچه هیچ رسانه دیگری می تواند.

V for Vendetta توسط آلن مور DC Comics

لندن: V for Vendetta توسط آلن مور

یکی دیگر از کپسول زمان این مجموعه در اواخر 1900s در انگلستان است که گرفته شده توسط یک رهبر فاشیست به نام Adam James سوزان. تنها کسی که ایستاده بین او و آزادی شکل مرموز شناخته شده به سادگی به عنوان V. به خواندن هر چیزی توسط آلن مور است به معرض یک دنیا تعجب نیست که هیچ یک از این فیلم بر اساس کتاب های او را موفق به تکرار. آنچه باعث می شود این کتاب خیلی مربوط است که داستانی لندن آن را به تصویر می کشد نگران کننده است به آنچه در انگلستان است که در برخورد با امروز.

Year of the Rabbit by Tian Veasna.

سال خرگوش توسط تیان Veasna. کشیده شده و سه ماهه

پنوم پن: سال خرگوش توسط تیان Veasna

یکی از مهم ترین چیز به درک در مورد شکل دادن کامبوج فرهنگ نمی حول حضور با شکوه آن Angkor Wat اما تاریخ خونین مربوط به خمرهای سرخ. سلطنت خود مسئول قتل حدود 2 میلیون نفر بین سال 1975 و 1979 و این قدرتمند, شخصی, داستان خرس فصیح شاهد آن دوره تاریک. Veasna متولد شد که جهان و به تماشای آن آسیب وارد شده و نه فقط بر خود و خانواده اش اما هر کس او بزرگ شده. وجود غم و اندوه در این صفحات بلکه شوخ طبعی و امید است. پانل یدکی هستند اما آنچه آنها مجسم صحبت می کند جلد است.

قرارداد با خدا خواهد Eisner. W. W. Norton & Company

نیویورک: یک قرارداد با خدا توسط Will Eisner

از آن آسان است برای درمان این کار به عنوان یک قطعه از کمیک, تاریخچه توجه به این که این اولین بار است که از آنچه که در نهایت به عنوان یک “رمان گرافیکی.” Eisner گذشت در سال 2005 اما سایه اش هنوز بافندگی بیش از اثر از هنرمندان سراسر جهان است. قرارداد با خدا مجموعه ای از چهار داستان است که در شهر نیویورک آپارتمان پر از بازیگران ضعیف مردم یهودی. این اسناد راه زندگی فراموش شده توسط یکی از شهرهای بزرگ جهان; تنها چیزی که دریافت نمی کند که این مبارزات شخصیت های آن دست و پنجه نرم کردن با.

Jerusalem by Guy Delisle.

اورشلیم توسط پسر Delisle. کشیده شده و سه ماهه

اورشلیم: بیت المقدس توسط پسر Delisle

بهترین چیزی که مرد Delisle می کند هنگامی که او سفر جهان مسلح با دفترچه یادداشت و قلم هر چه چاشنی روزنامه نگار است که آموزش دیده برای انجام این کار: گرفتن اخطار. او نمی دهید یا بطور معترضه گفتن نظرات شخصی در هر چیزی و اجازه می دهد تا محیط گفتگو و یا رویداد او chronicling انجام بلند کردن اجسام سنگین. اغلب آن است که به سادگی در حالی که ضبط زندگی روزمره و بار از یک محل است که او را بالا می برد بزرگترین سوال است. این کتاب در مورد یکی از جالب ترین شهرهای مختلف ادعا می کند که ساخته شده اند بر آن میلیون ها. بخشی از سفرنامه, بخش خاطرات, آن است که یک حساب کاربری از یک سال و صرف.

برلین توسط Jason Lutes کشیده شده و سه ماهه

برلین: برلین توسط Jason Lutes

شگفت آور ترین چیز در مورد این کتاب این نیست که آن را در زمان دو دهه برای ایجاد آن است که جیسون Lutes هرگز برلین سفر کرد قبل از او شروع به کار بر روی آن است. دوره او تصمیم به تمرکز بر روی یکی که شکل جهان ما در حال حاضر زندگی می کنند در سال گذشته از جمهوری وایمار و وحشتناک سحر از نازیسم. Lutes نمی کند به سادگی به ما درس تاریخ; او ایجاد یک جهان و پر آن را با شخصیت های ما می تواند همه را به ارتباط با استفاده از تجربیات خود به ما را به قلب از آنچه در آن به معنای آلمان بین سال های 1929 و 1933. آنچه در آن برگ خواننده با حس ناآرامی به عنوان غیر طبیعی تشابه بین که برلین و امروز ایالات متحده شروع به پدیدار شود.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>