شش بازداشت شده در مورد به سرقت رفته Bataclan Banksy

بهبود Banksy در یک کنفرانس مطبوعاتی در لاکوئیلا در ژوئن 11 سال 2020 است. فیلیپو مونتفورت/خبرگزاری گتی ایماژ

پیش از آن در ماه ژوئن یک کار هنری است که هنرمند مرموز Banksy تا به حال نقاشی روی درب اورژانس از Bataclan سالن کنسرت محل برگزاری بود که هدفمند در طول سال 2015 حملات تروریستی در پاریس تبدیل شده تا به طور غیر منتظره در یک منطقه مسکونی در ایتالیا. در حالی که آن را قبلا مشخص نیست که مسئول این نقاشی دزدیده شده از محل در ژانویه 2019. اما بیش از این آخر هفته گذشته گزارش آمده است که شش نفر در فرانسه دستگیر شده اند و متهم برای سرقت. چهار نفر از این افراد متهم شده اند پنهان این سرقت در حالی که دو نفر دیگر قرار داده شده اند تحت بررسی دقیق به صورت سازمان یافته سرقت.

با توجه به نگهبانبه اتهام دزد کشیده کردن دزدی هنر با استفاده از یک فرز جدا هنری که ویژگی های یک دختر رکوع سر خود را در عزاداری از Bataclan درب استیل. هنگامی که نقاشی رنگ و در نهایت تبدیل شده تا در ماه ژوئن کشف شد توسط مقامات ایتالیایی در یک خانه در شهر ساحلی Tortoreto. در آن زمان مقامات ایتالیایی اعلام این باورند که سرقت از بنکسی را Bataclan آثار هنری بود که با توجه به تمایل برای به دست آوردن مالی و نه از نظر سیاسی در 2015 حملات تروریستی که در نهایت به کشته شدن 130 نفر است. از این هفته که مشخص نیست چه دزد’ انگیزه بودند.

اما این قطعا درست است که Banksy کار است که اغلب به هدف سرقت و جنجال. در خرداد ماه ماموران امنیتی در ساوتهمپتون بیمارستان عمومی در انگلستان توقیف یک مرد مشکوک که به نظر می رسد آماده سازی خود را به سرقت نقاشی بنکسی ساخته شده به افتخار NHS کارگران قبل از او قادر به در واقع انجام این کار است. به علاوه در سپتامبر سال 2019 یک Banksy قطعه شامل یک گرافیتی موش به سرقت رفته بود از آن قرار گرفتن خارج از مرکز پمپیدو در پاریس. این هنوز مشخص نیست که آیا Banksy هماهنگ سرقت خود را به منظور به طبل فتنه در اطراف کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>