موفقیت شگفت انگیز از سیری و در نتیجه خفه AI-مجهز به فن آوری در انسان روز به روز زندگی می کند سیری co-مخترع تام گروبر بسیار عصبی است. Oli Scarff/گتی ایماژ

تام گروبر بسیار موفق روانشناس—احتمالا یکی از موفق ترین از همه زمان. دلیل این است که خلقت خود را اتفاق می افتد به یک بسیار بزرگ در حال انجام و به طور مداوم در حال گسترش و آزمایش است. اگر شما یک آی فون خود را در جیب و یا در دست خود را, شما همکاری وجود داشته باشد با خود را ایجاد. شما ممکن است قادر به زندگی بدون آن. و این که گروبر به تازگی گفته ویلامت هفتهنیست خوب!

گروبر یک شرکت مخترع سیری هوش مصنوعی-طراحی “دستیار” است که با استفاده از یادگیری ماشین برای پاسخ به میلیاردها نمایش داده شد هر هفته با توجه به موزه تاریخ کامپیوتر. گروبر و شرکای خود را به فروش می رسد سیری یک نورس مدت که تقریبا ترجمه به عنوان “زن زیبا که به شما منجر به پیروزی” در سال 2010 به اپل گزارش $200 میلیون دلار است.

همچنین نگاه کنید به: کک به اندازه روبات می تواند خزیدن درون شما—و شاید خود را کنترل ذهن

در سال های پس از سیری تبدیل شده است و نزدیک به همه جا. و که در آن شما می توانید پیدا کردن سیری شما ممکن است پیدا کردن یک کلون مانند آمازون الکسا یا هر Android-powered جن شما را احضار با کلمه سحر و جادو “هی Google.”

موفقیت شگفت انگیز از سیری و در نتیجه خفه AI-مجهز به فن آوری در انسان روز به روز زندگی می کند گروبر بسیار عصبی او به تازگی گفت پرتلند بر اساس alt-هفتگی. مانند دیجیتال دکتر فرانکشتاین گروبر به طور فزاینده ای نگران و وحشت زده او خداوند فرفورژه یک “آزمایش علوم اشتباه رفته” با توجه به این مقاله است.

در برخی مناطق “هوش مصنوعی در حال حاضر می تواند آشکارا بهتر از انسان,” او گفت: با توجه به صحبت او به سال گذشته در لندن است. و “این یک چیز برای ایجاد یک محصول اما چیز دیگری که به یک نسل کامل تبدیل شده توسط این فن آوری است.”

Tom Gruber

رئیس سابق سیری دستیار دیجیتال تیم در اپل تام گروبر صحبت می کند در کنفرانس TED در ونکوور کانادا در آوریل 25, 2017. گلن چپمن/خبرگزاری گتی ایماژ

“ما millennials بررسی تلفن های خود را 150 بار در روز” او اشاره کرد در مصاحبه اخیر او به WW پیش از سخنرانی در AI او قصد دارد برای ارائه در TechfestNW. (پس از خروج خود را از اپل در 2018, گروبر صرف مقدار زیادی از زمان در سخنرانی مدار ارائه 2017 TED بحث نیز هست.) تا کنون به جای رفع بشریت مشکلات—لفظی یا معنوی—AI سهم اصلی به این گونه است که آن را “نشان داده شده است که اگر شما می خواهید برای دریافت دو میلیارد نفر معتاد به چیزی که خوب نیست برای آنها شما می توانید آن را انجام,” او گفت: کاغذ.

قیاس ممکن است کامل نباشد اما گروبر در مقایسه با جانبازان از ادیان جهان که در حداکثر—دعا پنج بار در روز و یا صرفا حضور در خدمات یک بار در هفته—به پیروان فن آوری شرکت با میلیاردها کاربران ورود به سیستم در طول روز هر روز. که باعث می شود گوگل یا Facebook بزرگترین ادیان. پس چه کسی است که خدا را—و چه کسی میپردازد ؟ و کدام یک از آنها ماشین آلات—و اگر آنها همه ماشین چه تمام معنی?

این “uncanny valley” این اصطلاح برای توصیف “خلیج فارس” بین رفتار انسان و ماشین است که با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به رفتار مانند یک انسان است. توسط برخی از معیارهای دره تنگ است شاید به صرف شکاف. به عنوان گروبر به آن اشاره شده (و بسیاری از موافقت), AI طراحی, تشخیص پزشکی هستند outperforming انسانی پزشکان و AI طراحی, بازاریابی, بسیار, بسیار خوب در انسان به همه چیز خرید.

اخیرا AI خزش به نظر می رسد در “علوم انسانی.” AI کشیده تصویر به فروش می رسد در حراج در حراج کریستی سال گذشته برای $432,500. یکی از گروبر پروژه های اخیر یک “AI موسیقی هنگام راه اندازی” به نام LifeScore که او از بنیانگذاران و CTO وعده به “را در” موسیقی است که برای تلفن های موبایل “فقط مانند یک انسان آن ایجاد شده است.” دیگری است “انسانی هوش مصنوعی” است که در آن گروبر در تلاش است برای کمک به شرکت ها با استفاده از یادگیری ماشین به ضرر همکاری با انسان به جای جایگزین و یا تسلط بر گونه.

با وجود این همه گروبر باقی می ماند یک هوش مصنوعی خوش—از آنجا که او اشاره کرد و او را یک انسان خوش بین است. Facebook برنامه نویسی بد است در تشخیص اخبار واقعی از جعلی اخبار—اما کارکنان آن بسیار خوب در آن است. توییتر ای اداره توسط مردم و نه ماشین.

در حالی که به نظر می رسد بسیار واضح است که پایانی برای بزرگ ترین شرکت فنی است برای از بین بردن “عامل انسانی”—self-driving cars, دستیاران دیجیتال—به نظر می رسد روشن است که مردم بهترین گزینه برای “پلیس” شبکه های اجتماعی است. و اگر مردم با استفاده از هوش مصنوعی به عنوان یک پروتز یا یک مکمل به جای یک جایگزین وجود دارد ممکن است امید به آینده از هر دو.

راه هایی که در آن هوش مصنوعی است که مورد آزار قرار گرفته بود گفت WWاست به نفع انسان—خاص انسان آن مربوط به تبلیغات دلار در حال بالا رفتن یا انسان-منابع و هزینه های پایین رفتن.

تنها “واقعی” مشکل با هوش مصنوعی به نظر می رسد طبیعت انسان است. و آنچه می تواند به اشتباه وجود دارد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de