مادر تنها Rajma-Chawal-در-روروک مخصوص بچه ها, تغذیه نمرات دهلی خیابان کودکان و نوجوانان و گدا!

در حالی که مشتریان شام خوردن در یک طرف بچه ها از محلی Juggi-Jhopris خط انتظار در طرف دیگر دانستن که ناهار خود مطمئن است در ‘عمه و غرفه’. #HeroesOfHumanity

Fیا 17 سال Sarita Kashyap زندگی حول glitzy نمایشگاه اندود شده تا با بالا پایان اتومبیل. به عنوان یک بانوی فروشنده موفق در صنعت خودرو Kashyap تا به حال تا به حال یک حرفه ای با یک رشد دلخواهی مسیر. در اوج زندگی حرفه ای خود را در ماه ژانویه 2019 او در حل و فصل یک زندگی در حال تغییر تصمیم گیری–ترک او cushy است.

ارتقاء

او فرصت بهتری در دست نه او آرزوی کاوش های حرفه ای مختلف مسیر. این یک تماس داخلی که باعث Kashyap به سرمایه گذاری فراتر از زندگی او قابل توجهی امتیاز و انجام کاری برای نیازمندان است.

او موقت غرفه مواد غذایی – Apna Pann Rajma Chawal – یک محبوب مشترک در Peera گڑھی, West Delhi, که در آن او می تواند خال خال تغذیه نمرات گرسنه کودکان خیابانی ragpickers و افراد بی خانمان در هر روز است.

مادر مجرد را بدست آورده و امرار معاش او از طریق فروش دلپذیر Rajma-Chawal-Raita به مشتریان گرسنه. یک بخش عمده از فروش می رود نسبت به تغذیه گرسنه است.

او می خواست برای خدمت به مواد غذایی به بیماران kins در بیمارستان

Sarita Kashyap در غرفه

“من در پایین-وسط کلاس ، من محروم از بسیاری از امتیازات برخوردار خوش شانس مردمی در اطراف من. من می دانم که درد محرومیت دست اول. بنابراین من تا به حال همیشه تمایل به حمایت از هر کسی که نیاز به” سهام Sarita Kashyap در قلبی در گفتگو با بهتر هند.

خود ساخته زن هرگز cowered به هر گونه موانع. او مطرح شده است و او دختر خود را در حالی که مدیریت یک مالیات بر فروش ،

“هیچ چیز به من ارائه امداد به عنوان آنجا که رسیدن به کسی که در پریشانی. به عنوان یک کودک من استفاده می شود به گریه اگر من تو را دیدم یک نفر در فقر مطلق. بعدها در زندگی من همیشه خدا را شکر برای من برکت زندگی و زمان به کمک های کنار جاده ای گدا و محروم مردم است. اما این کافی نیست,” او بازگو.

پس او غرایز Kashyap در نهایت ترک شغل خود و تصمیم به راه اندازی یک اجتماعی سرمایه گذاری. در ابتدا او در نظر گرفته پخت و پز به صورت فله روزانه و تغذیه قوم و خویش از بیماران در سراسر بيمارستان در غرب دهلی نو است. متاسفانه تعهدات خود را اجازه نمی دهد چنین شدید تلاش.

پس از آن Sarita Kashyap zeroed در این ایده در حال اجرا یک غذای مفصل است.

“در حالی که با این ایده من هم سعی کردم شانس من در حوزه بازاریابی شبکه ای. اما من کشف کرد که این کار مورد نیاز با توسل به شیوه های نادرست بود که در برابر من اخلاق. من حتی به پایان رسید تا از دست دادن مقدار زیادی از پس انداز من, اما من می دانستم که آن زمان من شروع یک کسب و کار صادقانه,” confides Kashyap.

ارتقاء

گرسنگی قهرمان برای Peera گڑھی را Juggi-Jhopris

خدمت بخار جعبه Rajma-Chawal به مشتریان گرسنه

Sarita Kashyap روز در حال حاضر شروع می شود در ساعت 4 صبح زمانی که بقیه از دهلی نو صدا در خواب. پس از اتمام کارهای او آماده Rajma Chawal و Raita برای حدود 100 نفر است.

در حدود 11:30 a. m. او مجموعه را در روروک مخصوص بچه ها نسبت به Peera گڑھی اتوبوس انبار از خانه اش در میرا باغ. او نصب شده در وسیله نقلیه خود را با یک جدول قابل حمل و حامل جایی که او با دقت مکان های بزرگ, طبل, بخار Rajma-Chawal. غرفه اجرا می شود برای حدود 3-4 ساعت تا آخرین جعبه Rajma-Chawal است دست به یک مشتری و یا یک کودک بی خانمان. Kashyap مدیریت عملیات تنهایی.

فقط در چهار ماه Apna Pann مواد غذایی به دست آورده است یک نام به عنوان مشتریان گرسنه صف در محل حتی قبل از Kashyap می رسد. قیمت 40 تومان (نیم) و Rs 60 (کامل) او Rajma Chawal نهایی راحتی مواد غذایی همراه با, در خانه, Raita و پیاز سالاد.

Kashyap را بدست آورده و امرار معاش او از غرفه. با فروش حدود 70-80 جعبه Rajma-Chawal به طور متوسط روزانه درآمد محدوده اطراف تومان 3000 تا 4000 تومان یک بخش عمده ای از او که سرمایه گذاری در ارائه رایگان مواد غذایی است.

در حالی که مشتریان شام خوردن در یک طرف بچه ها از محلی Juggi-Jhopris خط انتظار در دیگر دانستن که ناهار خود را تضمین شده است در “عمه و غرفه”.

“در اولین روز من در بر داشت چند کودکان رومینگ در اطراف و از آنها خواست اگر آنها گرسنه بودند. آنها گفته بودند اما همچنین اظهار داشت: آنها تا به حال هیچ پول برای خرید مواد غذایی. آنها شده اند خوردن با من از همراه با بیشتر و بیشتر از دوستان خود” سهام Kashyap.

او همچنین دعوت ragpickers گدا و بی خانمان ها به مواد غذایی در غرفه روزانه.

Kashyap نیز تلاش شده است به طور مستقیم از این بچه ها نسبت به آموزش و پرورش از طریق برخی از پایه تدریس خصوصی. او اذعان می کند مشکلات در انجام این کار, اما او مصمم است برای کمک به آنها در رویای آینده ای بهتر است.

Sarita Kashyap یک چهره واقعی از توانمندی و الهام بخش است.


همچنین بخوانید: مبارزه با سرطان, خودکار, راننده, دختر, خدمت 1 لاخ+ غذای رایگان را برای کودکان و نوجوانان در محله های فقیرنشین!


(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Hmm!/YouTube

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>