خواننده جوجو Sizzles در آهک سبز توری, لباس زیر زنانه, Instagram

خواننده جوجو wowed در یک شات جدید به اشتراک گذاشته شده به Instagram این هفته او به عنوان تضعیف به آشکار آهک سبز توری لباس زیر زنانه. این “Leave (Get Out)” خواننده نگاه هر اینچ ستاره در عکس های جدید را به عنوان او آرام بود و برخی از “توطئه” در یک توری شیک شماره های گرفته شده از ریحانا بسیار محبوب Savage x Fenty, لباس زیر خط.

جوجو نشان داد مقدار زیادی از پوست و بی عیب و نقص او در این عکس که او را با او به اشتراک گذاشته 1.8 میلیون پیروان در روز پنجشنبه 18. آن را به او نشان داد که او با نگاه کردن به فاصله از پشت یک جفت کوچک طلا-قاب عینک آفتابی.

این خواننده با استعداد که او کاهش یافته است آخرین آلبوم خوب است بدانید که در ماه گذشته تا به حال او را بلند کردن. آن آبشاری بر شانه اش و به پایین تا آنجا که کمر خود را در حالی که او را دیدم خود را خالکوبی های متعدد از جمله دو inkings بر روی مچ دست چپ و دیگری در راست او ران.

او نشسته بر روی نیمکت های چوبی با پای چپ خم و راست کشیده در مقابل او. مقدار زیادی از شاخ و برگ دیده می شود می تواند پشت خود را به عنوان او زده و یک ژست در کنار یک فلز سفید نرده.

به عنوان برای او لباس زیر زنانه داغ نگاه جوجو sizzled در یک رنگ سبز روشن توری bodysuit بود که گشوده تمام راه را به او تنه برای نشان دادن خاموش خود را باب روز وسط و مطابق بند.

در زیرنویس “خیلی کم و خیلی دیر” خواننده گفته طرفداران که خود گروه شامل “نشانگر رنگ نیکر غار” که او شوخی واقعا به او کمک کرد برای دریافت خلاق است.

اما در حالی که ستاره ممکن است به او بازگشت معمول پست های درخشان پس از انظار در زندگی مهم جنبش در طول چند هفته گذشته به او اشاره کرد که او هنوز هم بسیار اختصاص داده شده به این علت است.

جوجو نیز خواست طرفداران از طریق زیرنویس به ادامه مبارزه برای عدالت برای Breonna تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد مرده در اوایل سال جاری توسط ماموران پلیس که وارد اموال خود را در یک بدون دست کشیدن حکم در لوئیزویل ،

بخش نظرات ها آب گرفتگی شد با ستایش برای خواننده است.

“تشنگی به دام انداختن یک پیام زیبا, عشق راه او کار می کند” یک نفر گفت.

“زیبا در داخل و خارج” یکی دیگر از اظهار نظر با یک قلب emoji.

“چگونه من به عنوان اعتماد به نفس در خود را به عنوان شما!? #اهداف است. همچنین با تشکر از شما برای ادامه مبارزه” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

عکس دریافت کرده است بیش از 175,000 دوست دارد در کمتر از 15 دقیقه.

اما جوجو در آخرین لباس زیر, ضربه محکم و ناگهانی نیست اولین بار او را نشان داد برخی از پوستی جدی در رسانه های اجتماعی.

وحشی x Fenty سفیر نام تجاری قبلا حیرت زده طرفداران ماه گذشته زمانی که او مطرح زانو به, سیاه, لباس زیر زنانه از ریحانا با نام تجاری به عنوان او مطرح seductively روی تخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>