خواننده دوجا گربه Flaunts کون گنده در تصاویر پس از Chris Brown خواست در مورد او در جریان زندگی

خواننده دوجا گربه پست شده یک سری از عکس ها را به او Instagram که برجسته پشت او. این آمد و در مدت کوتاهی پس از Chris Brown خواست در مورد او در طول یک رپر معروف را زنده در جریان است که تا به حال طرفداران امیدوار این دو ممکن است شروع به دوستیابی.

بسیاری قابل توجه هنرمندان در, هیپ هاپ, جامعه استفاده کرده اند Instagram زندگی می کنند به عنوان یک راه برای همیشه در ارتباط ماندن با طرفداران خود را در حالی که مردم در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. به گزارش HotNewHipHopکانادا رپ حزب محافظه Lanez میزبانی یک جریان زندگی دوبله قرنطینه رادیو و به ویژه از حضور دریک جوان قاتل, French Montana و بیشتر از طریق جریان.

جریان جذب بیش از 300 ، 000 بینندگان بود که بنا به گزارش شکستن رکورد مقدار از مردم برای یک Instagram خوراک زندگی می کنند. این یک نظر در چت از این جریان که توجه مشتاق چشم طرفداران به عنوان Chris Brown ظهور و تعجب اگر زرق و برق دار دوجا گربه خواهد بود یکی از نام های قابل توجه به ظاهر را در نشان می دهد.

“که در آن دوجا گربه؟!!!!” این خواننده نوشت: در طول قرنطینه رادیو پخش.

دیدن 30 ساله مجری پرس و جو در مورد این خواننده زن متولد Amalaratna Zandile Dlamini – سوار طرفداران به دیوانگی. معلوم بود که آیا قهوه ای بود به شوخی معاشقه یا جدی اما دوجا گربه پیروان در زمان اطلاع.

لس آنجلس, کالیفرنیا بومی ساخته شده دو کشنده پست برای او 4.5 میلیون پیروان برای دیدن از آنجا که “به من نگاه کن” هنرمند علاقه نشان داد و در طول جریان زندگی می کنند. روز چهارشنبه او نوشته شده selfie, اسیایی, جق نور آبی آستین بالا که در سمت چپ قفسه سینه خود را در معرض نمایش آویزان گردنبند با حرف “D” در آن است. او قوسی پشت او در نور-پوست قهوه ای شورت زنانه با سیاه و سفید رنگ و لعاب تر و تمیز و گردن گیتار می تواند دیده می شود درست پشت سر او. دوجا Cat عینک شنیدن تیره و تا به حال برجسته سیاه و کک و مک در ضربه محکم و ناگهانی.

بیش از 1.2 میلیون کاربر نشان داد قدردانی خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید در steamy تصویر. بیش از 9000 نظرات چپ در پست و بسیاری از آنها با تمرکز بر براون نظرات از روز قبل.

“کریس شده است چک کردن برای شما تمام روز” یکی از طرفداران گفت: به اطلاع خواننده.

“دوجا می خوام یکی برای تیم و fw کریس براون” پیرو نوشت.

ساعت بعد از 24 سال ساخته شده یکی دیگر از پست. این سری از تصاویر نمایش شکل او را در نور-قهوه ساز و برگ است که به طرفداران یک نگاه اجمالی از او و انحنا شکل است. او موفق به دریافت بیش از 940,000 دوست دارد و 8,200 نظرات در 14 ساعت.

“لطفا من را به معنای واقعی کلمه تاج برای یک شانس” پیرو شوخی.

“خیلی دوستداشتنی fr” دیگر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>