خواننده شارلوت لارنس نشان می دهد که او دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus

خواننده آمریکایی شارلوت لارنس نشان داد او تشخیص داده شده بود با کروناویروس در Instagram صفحه اوایل امشب. 19-هنرمند است که شاید بهترین و شناخته شده برای اجرای آهنگ “جوک بر شما” از پرندگان شکاری , موسیقی متن فیلم گفت: دکتر او اطلاع داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس چند روز پیش.

او در ادامه گفت که او انتظار می رود به بهبودی کامل را اما تاکید کرد که بسیاری از افرادی که در معرض خطر می تواند به مراتب بد تر از او. تا کنون اکثر مرگ و میر رخ داده است در بیماران بالای 60 و بسیاری از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

“این است که من درخواست نماز خود را برای عشق, برای پیام شیرین. این است که من شفاعت برای همه شما برای محافظت از کسانی که کمتر قادر به زنده ماندن ویروس. در داخل باقی بماند. لطفا. آیا شما احساس بیمار یا نه در داخل باقی بماند.”

این “سرمه” خواننده التماس کرد با او 782,100 Instagram followers به پیروی از قوانین و پروتکل های مطرح شده توسط CDC درخواست مردم به خود-قرنطینه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“و برای عشق به خدا, خود, f*cking قرنطینه و یا شما در من sh*t لیست” او به پایان رسید.

در کمتر از یک ساعت پس از انباشته بیش از 20,000 دوست دارد و بیش از 900 نظرات. چند افراد مشهور دوست و اظهار نظر در پست خود به او را آرزو و ارسال او از جمله Lucy Hale, مشغول, فیلیپس, نیکی Glaser, سامی Miro, Ireland Baldwin, Maisy Stella سیدنی لین, Gracie آبرامز ،

صدها نفر از شارلوت طرفداران flocked به بخش نظرات به او بگویید تا بهتر و وعده او آنها را به دنبال خود انزوا اقدامات لازم الاجرا توسط خود دولت های محلی.

“امیدوارم که همه چیز به خوبی می رود, مراقبت از خود” نوشت: یک فن.

“من شما را دوست دارم شارلوت, شما در حال رفتن به خوب!” گفت: یکی دیگر از کاربر اضافه کردن یک قلب قرمز از emoji به نظر خود.

“دریافت خوب به زودی bby & برای شما آرزو همه بهترین” بوده یک سوم تحسین.

“[S]پایان شما بسیار love charlotte! دریافت خوب به زودی! من خود quarantining و انتظار این را به درستی” chimed در یک چهارم کاربر.

لارنس است که به دور از تنها مشهور به تایید آنها باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. چند روز پیش تام هنکس و همسرش, همکار بازیگر ریتا ویلسون همچنین نشان داد که آنها تا به حال ویروس. دیروز, Idris Elba به اشتراک گذاشته است که او نیز در حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

این واقعیت که چندین معروف مردم پایین آمده اند با این بیماری به شدت دستپاچه بسیاری از مردم آنلاین. بسیاری از آنها را ندارد ویروس به طور جدی تا زمانی که آنها شروع به دیدن که حتی مشهور شد آلوده شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>