پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر از چین تقریبا 40 ، 000 نفر پرواز به آمریکا, ‘نیویورک تایمز’ گزارش

در فوریه 2, حدود دو هفته پس از اولین, ایالات متحده مورد coronavirus شناسایی شد در ایالت واشنگتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور محدودیت در سفر از چین که در آن ویروسی همه گیر نشات گرفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا افتخار است که اقدام خود را یک گام مهم در برابر این بیماری همه گیر این ادعا که “من نجات جان هزاران نفر!”

اما تجزیه و تحلیل جدید از پرواز داده ها نشان می دهد که تهمت سفر بان کی مون به دور از کامل اجازه می دهد نزدیک به 40 ، 000 نفر برای ورود به ایالات متحده پرواز مستقیم از چین, پس از ممنوعیت تحمیل شد. “هزاران نفر” از مسافران سفر کرده اند مستقیما از ووهان شهرستان در کانون چینی شیوع با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط نیویورک تایمز.

این بار گزارش همچنین نشان می دهد که روش های غربالگری سلامت برای کسانی که از ورود مسافران که در 279 پرواز جداگانه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی در زمان اثر شده اند “نابرابر” و “پر از لکه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در دفاع از خود در برابر انتقاد از خود coronavirus پاسخ با اشاره به چین سفر بان کی مون این ادعا که “ما در حال آنهایی که نگهداری چین از اینجا” و “من تصمیم به نزدیک کردن به چین بود که در هفته های اولیه” نیز گفت: او نه تصمیم “هزاران و هزاران نفر از مردم فوت کرده اند” را به عنوان نقل قول شده توسط آسوشیتد پرس گزارش.

او در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به تبلیغ چین محدودیت های مسافرتی نیز با ملی دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany ادعا در تاریخ 25 فوریه که با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن است “ما نمی خواهد ببینید, بیماری هایی مانند coronavirus بیا اینجا” به عنوان دیده می شود در ویدیو زیر.

تهمت نیز گفت: اخیرا در سه شنبه گفت که “ما بسیار هوشمند است ما متوقف چین” خواستار محدودیت های مسافرتی “احتمالا بزرگترین تصمیم” او ساخته شده است به تاریخ.

اما به گزارش نیویورک تایمز , گزارش, پرواز باید از چین وارد شده به آمریکا در فرودگاه در لس آنجلس و سان فرانسیسکو نیویورک و شیکاگو و سیاتل نیوآرک و دیترویت به تازگی به عنوان هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی شامل 12 استثنا برای شهروندان آمریکایی و برخی از غیر شهروندان است که باید اجازه پرواز از چین به ادامه ورود اینجا.

در حالی که تهمت ادعا می کند که او تحمیل چین محدودیت های مسافرتی “اوایل هفته” با توجه به بار تجزیه و تحلیل “بیش از 1300 پرواز از چین وارد و در 17 متحده فرودگاه” در ماه ژانویه قبل از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تحمیل خواهد بود “بان کی مون.” کسانی که پروازهای انجام شده حدود 381,000 مسافران بار گزارش شده است.

هر چند چین تایید کرده بود 381 مورد از این بیماری در ژانویه 1 در ایالات متحده آغاز نشده نمایش درمانی در فرودگاه برای مسافران پرواز در از چین تا نیمه راه به آن ماه است. در زمان نمایش فیلم آغاز شد و حدود 4000 نفر مسافر وارد شده بود ایالات متحده به طور مستقیم از ووهان با توجه به بار گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>