آزمایش ساده خون می تواند کمک به کاهش بیماری های قلبی و مرگ و میر

لندن: محققان نشان داده اند که چگونه یک آزمایش ساده خون می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شناسایی قلبی عروقی و پیری و خطر ابتلا به بیماری قلبی است.

مطالعه منتشر شده در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق گزارش داد که سطوح بالاتری از آميلوئيد-بتا در خون ممکن است یک شاخص کلیدی بیماری های قلبی عروقی.

آميلوئيد-بتا شناخته شده است به درگیر در توسعه بیماری آلزایمر هنوز محققان در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که ممکن است نقش کلیدی در عروق سفت ضخیم شدن شریان ها و نارسایی قلبی و بیماری های قلبی پیشرفت.

امید است که این تحقیق را یک روز منجر به توسعه یک آزمایش ساده خون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک نشانگر بالينی برای شناسایی بیمارانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به طوری که اقدامات پیشگیرانه را می توان در جای خود قرار داده و نرخ مرگ و میر کاهش می یابد.

“کار ما ایجاد کرده است و قرار دادن تمام قطعات پازل کنار هم. برای اولین بار ما با ارائه شواهدی از دخالت آميلوئيد-بتا در اوایل و مراحل بعد از بیماری های قلبی و عروقی گفت:” مطالعه محقق کانستنتینز Stellos از دانشگاه نیوکاسل در انگلستان است.

برای یافته های این تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل نمونه خون از بیش از 6,600 بیماران از چند مطالعات کوهورت در نه کشور و دریافتند که بیماران می تواند تقسیم به بالا و کم خطر دسته از بیماری های قلبی بر اساس آميلوئيد-بتا سطوح.

“آنچه که واقعا هیجان انگیز است که ما قادر به تکثیر این غیر منتظره بالینی معنی دار یافته در بیماران از سراسر جهان است. در تمام موارد مشاهده شد که آميلوئيد-بتا بیومارکرهای قلبی عروقی و پیری و بیماری های قلبی عروقی آگهی” Stellos اضافه شده است.

این مطالعه پیشنهاد وجود لینک های مشترک بین هر دو شرایط است که اذعان شده است و می تواند منجر به مراقبت بهتر از بيمار.

این یافته ها نشان می دهد که بالاتر از سطح آمیلوئید-بتا در خون بالاتر از خطر ابتلا جدی عوارض قلبی.

در آینده امید آن است که یک آزمایش ساده خون می تواند اضافه شده به روش فعلی از بیمار غربالگری شناخته شده به عنوان فضل نمره که ارزیابی خطر حمله قلبی و راهنماهای بيمار طرح درمان.

با استفاده از این فضل نمره هشت عامل استفاده می شود برای پیش بینی خطر ابتلا به حمله قلبی از جمله سن و فشار خون و عملکرد کلیه و افزایش بيومارکرهای.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>