سیمون Biles طول می کشد در Handstand چالش با از بین بردن شلوار خود را با پاهای خود را

ژیمناستیک قهرمان سیمون Biles در زمان handstand چالش به سطح بعدی با از بین بردن او sweatpants در حالی که او تعادل در دست او است.

در روز شنبه چهار بار در المپیک مدال طلا گرفت به Instagram ثابت کند که او به احتمال زیاد برنده یک مدال طلای دیگر اگر handstand چالش شد یک ورزش المپیک است. به گزارش سی ان ان, SpiderMan: بازگشت ستاره تام هلند کمک کرد handstand چالش ویروسی پس از او فیلم برداری خود را با قرار دادن در یک پیراهن در حالی که انجام یک handstand در برابر یک دیوار. او سپس به چالش کشیده بازیگر جیک Gyllenhaal به انجام همان.

چنین یک شاهکار خواهد بود به احتمال زیاد یک تکه کیک برای انجام ورزشکار مانند سیمون پس از او ساخته شده handstand چالش خیلی بیشتر به چالش کشیدن با دادن آن منحصر به فرد خود را پیچ و تاب. به جای قرار دادن یک پیراهن بر او یک جفت از sweatpants ، او همچنین نمی استفاده از یک دیوار برای پشتیبانی.

سیمون بود که با پوشیدن لباس سفید ورزشی نایک بند و یک جفت صورتی Nike sweatpants. او نشان داده شد در handstand موقعیت و او بلافاصله شروع به استفاده از پای راست خود به یدک کش در سمت چپ شلوار پا. به عنوان او مبارزه با کف او در اطراف نقل مکان کرد در دست او به حفظ تعادل است.

سیمون فر انگشتان خود را به گرفتن بهتر در شلوار خود را و او روشن پاها بعد از او موفق به کشیدن شلوار به پایین به اندازه کافی برای افشای تسمه های سیاه و سفید خاکستری Nike Pro, کوتاه, که او پوشیده بود زیر آنها است.

سیمون روشن او تمرکز به آزادی او چپ پا است. او به ارمغان آورد او زانو به سمت قفسه سینه خود را به جلو و عضلانی اندام از شلوار پا. اما به لطف مچ پا کافهای در او عرق آن زمان برخی از اضافی مانور به طور کامل استخراج پا او را از لباس.

آزادی و پای راست خود را به اثبات رسانده و حتی چالش بزرگتر. سیمون تصمیم به تمرکز بر گرفتن کاف لوله و آن را در زمان زمان طولانی برای انجام این کار است. اما او نمی دهد تا و تعیین ورزشکار در نهایت موفق به طور کامل حذف شلوار خود را.

بیش از طول یک ساعت سیمون ویدئو دریافت بیش از 164,000 را دوست دارد. پیروان خود را هم به بخش نظرات پست خود به ابراز شگفتی بیش از او باور نکردنی تظاهرات از قدرت و تعادل است.

“من شما را دوست دارم زن اما فقط شما می توانید انجام این کار” نوشت: بازیگر هلی بری.

“شما برداشت سخت ترین جفت sweatpants به پا زدن کردن. Lol. من آن را دوست دارم” نظر دیگری بخوانید.

“سطح قدرت مجنون” یک سوم تحسین گفت.

“راستش من شلوار خاموش ایستاده است و گاهی اوقات یک چالش” یک چهارم Instagrammer پکتیا میباشد.

این نه تنها زمان سیمون wowed طرفداران خود را با استفاده از او ژیمناستیک مهارت های خود را در راه های خلاقانه. در حالی که او در تعطیلات در بلیز او غلت توانایی برای اجرای موثر شیرجه پس از جهش از یک پلت فرم بالا به اقیانوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>