سیمون Biles لرزاند ورزشی و برخوردار از آب و هوای آفتابی در خارج بیش از آخر هفته. المپیک ژیمناست معمولا عینک کشور خود را ستاره و راه راه در حالی که فریبنده جهان با مهارت غلت اما آمریکا ورزشکار sported سبک های مختلف راه راه برای انجام یک کمی حمام آفتاب در بعد از ظهر یکشنبه.

در عکسی که سیمون مشترک با 3.8 میلیون Instagram followers او تصویر flaunting ورزشی او رقم در یک ببر-نسخه قابل چاپ لباس شنای زنانه دوتکه. او لباس شنا, وحشی, الگوی نارنجی و سفید با راه راه سیاه و سفید. سیمون بالا شبیه یک سینه بند ورزشی با ضخامت تسمه شانه و یک مربع حرکت شبیه چمچه زنی گردن. با توجه به موقعیت بدن خود را پایین نیست, قابل مشاهده, صرفه جویی برای یک زیرچشمی نگاه کردن از ضخامت طرف بند و یک اشاره از پوشاک ، پایین به نظر می رسد به یک سبک مختصر با حداقل یک درجه متوسط از پوشش بر روی صندلی.

سیمون بود حفاظت از چشم او از scintillating نور خورشید با تکان دادن یک جفت بیش از اندازه عینک آفتابی. او دیگر لوازم جانبی شامل یک ظریف نقره گردنبند طلا و سه نقره ای گوشواره گل میخ و حلقه در گوش چپ و پر زرق و برق bellybutton حلقه. سیمون پوشیده بود موهای او را کشیده در بالای گره.

چهار بار در المپیک مدال طلا شد و آرامش در عمق کم استخر. او به عقب تکیه بر اسلحه های قدرتمند در آب روشن که کاملا به او برسد آرنج. سیمون عضلانی پا شد و فر در مقابل او به طوری که پای راست خود غوطه ور شد و او چپ پا بود و بیشتر از آب است. سیمون را در برخواهد داشت همچنین او برجسته, تخت, مجسمه معده است.

به جای نگاه کردن به دوربین سیمون بود زل زده به این طرف به عنوان خورشید مخابره کردن بر روی بدن او بی عیب و نقص پوست جسته جسته برق زدن و درخشش.

پس از آن بود که در ابتدا آپلود سیمون آفتاب-خیس عکس شده است و دوست داشتم بیش از 213,000 بار آن را دریافت کرده است بیش از 1,032 نظرات. او عنوان شده بود که بسیاری از او Instagram followers نشان می دهد که آن را هوشمندانه اشاره به Netflix docuseries ببر پادشاه. آنها فکر سیمون معنای کلمه “baskin'” به دو معنی است.

“اسم کارول Baskin چون شما مرا به قتل” خواندن یک پاسخ به او ارسال.

“من که بازی بر روی کلمات” یکی دیگر از فن نوشت.

“10/10 یک+ Tiger King مرجع” یک سوم تحسین گفت.

“قتل شوهرش whacked او را تغذیه و او را به ببرها آنها snackin چه happenin, سرود, baskin” خواندن یک چهارم دهید.

سخن گفتن در مورد ببر, ارگاسم, Baskin شوهر بود و در واقع شعر از یک تقلید مسخره امیز آهنگ تنظیم به لحن مگان تو, خروس مگا ضربه “وحشی.” آهنگ محبوب تبدیل شده است در Infinite و بسیاری از سازندگان محتوا باید شروع به انجام این “وحشی” رقص به آهنگ در حالی که اغلب با پوشیدن ببر پادشاهالهام گرفته به نظر می رسد — از جمله حیوانات-چاپ مناسب برای حمام کردن.

در حالی که سیمون نشده است رقصید به “کارول Baskin” آهنگ در او ببر-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه, او در بخشی دیگر Infinite شوق. اما او را در handstand چالش شامل یک پیچ و تاب و ساخته شده است که آن را بسیار مشکل تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de