سیمون Biles سهام یک دید عقب از کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه: “من کردم گناه در ذهن من’

سیمون Biles حیرت زده طرفداران او توسط flaunting پشت او در آشکار بیکینی در آخرین اجتماعی رسانه ها. روز پنجشنبه 23 ساله قهرمان المپیک در زمان به Instagram به اشتراک گذاری بسیار گرم ضربه محکم و ناگهانی با 3.8 میلیون پیروان و آنها به نظر می رسید به توافق برسند که در لباس شنا خود را یک برنده نگاه کنید.

سیمون که ترین در جهان است-تزئین ژیمناست ترک کمی از او هیکل عضلانی به تخیل در دو قطعه است که تا به حال شلاق زدن به عقب. او ایستاده بود به سمت با کمی زاویه دار و پشت او قوسی ساخته شده است که او را پرت خلفی نقطه کانونی عکس.

عزیز ورزشکار بود و خود استقرار کامل ایستاده تا مستقیما به صفحه نمایش با افتخار او را قوی پشت و عضلات شانه. سیمون تا به حال آغوش او عبور در مقابل قفسه سینه خود را که جلب توجه به خود عضلات سمت چپ ماشین آلات کشاورزی. ژست کاملا مخفی از بالا, از دیدگاه, اما این لباس منحصر به فرد طرف قابل مشاهده بودند. به جای یک رشته سه نفر از تسمه نازک کشیده شد ، در اطراف سیمون قدرتمند فوقانی بدن. همه آنها متصل به ضخامت قطعه پارچه سیاه که گره در وسط سیمون ، به پایان می رسد از روابط آویزان پایین به طوری که این نکات به سختی خار بالای منحنی derriere او.

سیمون لوازم لباس شنا خود را با متعدد نقره گوشواره در گوش چپ. آنها شامل یک حلقه کوچک آویزان از لاله و گل میخ در بالا لاله گوش. او همچنین ورزشی مارپیچ و تراگوس سوراخ.

خورشید درخشان را در سیمون و او محافظت چشم خود را از آن blindingly نور با یک جفت بیش از اندازه عینک آفتابی سیاه و سفید. این ژیمناست بود تاب جعبه نوارهای که او با پوشیدن کشیده در یک موی دم اسبی. این نوارهای بودند بازگشت و فر در به پایان می رسد.

در این عنوان از پست سیمون به نقل از یک شعر از Ed Sheeran آهنگ “خون است.”

پس از آن بود که در ابتدا نوشته سیمون عکس دریافت کرده است بیش از 171,000 دوست دارد و 1100 نظرات از او Instagram followers.

“شما گناه در یک راه درجه یک” خواندن یک پاسخ به او عنوان.

“مادر mía! چه بدن سیمون!” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“شما رو بدن یک الهه” یک سوم دیدگاه بخوانید.

“شما برو دختر…آن را به ’em” یک چهارم فن اظهار داشت.

سیمون آخرین لباس شنا عکس گرفت در همان استخر که در آن او مطرح شده چند روز پیش. به گزارش Inquisitrاین ژیمناست خوشحال طرفداران خود را با تکان دادن یک ببر-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه و ظاهر ساخت شوخ اشاره به آمار Netflix docuseries ببر پادشاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>