سیک فعال Valarie Kaur باعث می شود یک مورد برای دوست دشمن خود را در “دیدن هیچ غریبه’

Valarie Kaur.

Valarie Kaur. کهربا کاسترو

“من بخشی از این نسل از سیک طرفداران بود که این قاب که اگر ملت تنها می دانستند که ما بودند و سپس آن را به اندازه کافی خواهد بود و سپس آن را متوقف خواهد کرد و این جزر و مد از نفرت” Valarie Kaur می گوید ناظر در یک تماس تلفنی در تلاش برای پنهان کردن درد در صدای او است. “اما دانستن کافی نیست. ما باید عوامل انقلابی را دوست دارم.”

Kaur جدید خاطرات ببینید هیچ غریبه ایاست که یک حساب او تلاش برای یادگیری, آموزش و زندگی است که اخلاق. خانواده اش در امریکا به او می نویسد: شروع با پدربزرگ پدری Kehar سینگ یا باب او که آمد به ایالات متحده در سال 1913 بود و بلافاصله زندانی در خط با این کشور نژادپرستانه سیاست های مهاجرتی. یک وکیل مهاجرت هنری مارشال, ثبت حکم جسم از طرف او و او آزاد شد. او یک کشاورز در کالیفرنیا مرکزی دره که در آن خانواده زندگی می کردند پس از. اگر مارشال دیده بود پدر بزرگ او به عنوان یک غریبه Kaur می نویسد: او نمی خواهد که حتی متولد شده است.

همچنین نگاه کنید به: ماشا Gessen نقشه راه فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در “بازمانده استبداد’

رشد “صد سال پس از Baba Ji ساخته شده امریکا صفحه اصلی” Kaur می نویسد: “من فکر می کنم که همه ما سخت ترین جنگ بودند پشت سر ما است.” اما 9/11 disabused او را از این مفهوم است. پس از حملات تروریستی در نیویورک و واشنگتن دی سی جنایات نفرت و ضرب و جرح در سیک مردم سر به فلک کشید.

Balbir سینگ Sodhi یک ایستگاه گاز و مالک که دوست Kaur, خانواده, اولین کسی بود که به قتل در یک جنایت نفرت پس از این حملات است. Kaur شروع به عبور این کشور به مصاحبه و فیلم سیک بازماندگان از نفرت برای فیلم مستند Divided We Fall: آمریکایی ها در پی. “ما ساخته شده, سازمان, ما توسعه استراتژی های رسانه ای و ما با راه اندازی کمپین در سراسر این ایده که مردم نیاز به دانستن اصول اساسی سیک ایمان و نیاز به دانستن است که ما شده ایم قربانیان” او به من گفت.

امید است که آموزش و پرورش ممکن است به اندازه کافی به پایان رسید برای Kaur در سال 2012 هنگامی که یک تیرانداز کشته شدن شش نفر در یک معبد سیک در اوک کریک ویسکانسین. اکثر مردم اند نه حتی شنیده ها از چوب بلوط نهر تیراندازی; “ناپدید شد از ملت وجدان تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن رخ داده است” Kaur می نویسد. اما Kaur می گوید داستان از قربانیان و خانواده های آنها که او می داند که شخصا و از غم و اندوه خود و ایمان است. او همچنین بازگو چگونه سیک ها شامل تیرانداز که کشته های خود را در خدمات خود را برای مرده.

انقلاب عشق است و دوست داشتن دیگران. اما آن را نیز Kaur می گوید: در مورد دوست داشتن دشمنان. Kaur می نویسد که او پدربزرگ مادری پاپا جی توضیح داد سیک سنت جنگجو را دوست دارم. “عشق خطرناک کسب و کار…اگر شما هیچ غریبه, سپس شما باید عشق مردم, حتی زمانی که آنها شما را دوست نداشته. شما باید تعجب می کنم که در مورد آنها حتی زمانی که آنها حاضر به تعجب در مورد شما.” نبرد سخت ترین دلیل آن است که نه فقط, برپا, برابر دشمنان, اما برای آنها. Kaur مذاکرات در این کتاب در مورد چگونه او را به درک و عشق یک افسر پلیس که به شدت و به عمد مجروح بازوی او در یک اعتراض و یک پسر عموی خود که تهدید او با یک تفنگ.

هیچ غریبه توسط Valarie Kaur یک جهان

“من یاد گرفته ام که هیچ چیز مانند هیولا در این جهان” او نشان دهنده طول مکالمه ما. “آنها تنها افرادی که زخمی که بازیگری را از خود نا امنی و یا خود را به کوری و یا جهل خود. و هنگامی که ما کنجکاو در مورد آنها حتی پس از آن ما شروع به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز ما را در جهت تغییر شرایط است که رادیکال آنها. دوست داشتن مخالفان ما است نه فقط اخلاقی تماس بگیرید. آن را عملی آن استراتژیک است. آن است که ما یاد بگیرند که چگونه به مبارزه در راه است که نه تنها مقاومت در برابر بد بازیگران و یا حذف بد بازیگران از قدرت است اما در واقع تغییر سیستم های, موسسات و فرهنگ در آن فعالیت می کنند.”

Kaur تماس برای بازگشت دوست دارم وقتی که ملاقات با نفرت را تحریک مقاومت او می داند. اما او می گوید که در زندگی خود با محبت پلیس که او صدمه دیده شده است راحت تر از دوست داشتن خودش. شاید دردناک ترین بخش از این کتاب در حال بحث و گفتگو از او سوء استفاده عاطفی رابطه با ex-fianceé و او پدربزرگ مادری را رد رابطه خود را با او غیر سیک ، هر چند او آموخت و او را به دیدن هیچ کس به عنوان یک غریبه او تا به حال مشکل با محبت و پذیرش انتخاب خود را داشتند. و او تا به حال به خودش اجازه این باور است که او اشتباه بود.

“من فکر می کنم بدن ما حمل اطلاعات برای آنچه که ما در حال آماده شدن برای در حال حاضر. بنابراین زمانی که من فکر می کنم برخی از مخالفان اگر من احساس می کنم که من بدن فعال است و برافروخته با خشم و یا سرخ شده با غم و اندوه پس از آن من می دانم که کار من در حال حاضر به حضور خود من زخم” او به من گفت. وقتی کسی آسیب رساندن به شما, او گفت: آن را خود تعهد “به سعی کنید به تعجب در مورد آنها و سعی کنید به آنها را دوست دارم. کار شما این است که خود را در بقا و خود شکوفایی.”

بخشی از خود است که اجازه می دهد خود را به احساس خشم هنگامی که دیگران به شما آسیب برساند Kaur می گوید. مخالف عشق است نه خشم اما بی تفاوتی و هر چند او نرم سخن گفته است یک معامله خوب از خشم در کتاب خود. “به خصوص به عنوان یک زن از رنگ من آموخته بود و من شرمنده خشم به سرکوب آن را درون من” او به من گفت: “و آن زمان من یک سفر طولانی به عنوان شما خواندن به درک که من خشم انجام شده اطلاعات است که آن را به من نشان داد که بدن من و زندگی من شد و ارزش حفاظت از, که من تا به حال چیزی ارزش مبارزه را دارد.”

خشم و عشق هر دو سخت به حفظ بیش از دو دهه و Kaur اذعان می کند که چهار سال گذشته همه گیر و مداوم خشونت شده اند بسیار دشوار است برای کسی که به دفاع از به حاشیه رانده شده مردم از دولت بوش. “من هر روز در حال حاضر است این تاریکی در کشور ما تاریکی آرامگاه یا تاریکی رحم? وجود دارد بسیار ظلم و ستم و بی کفایتی در رهبری ما آن را احساس می کند مانند مرگ برنده است.”

اما او می افزاید که او دیده می شود “یک نگاه اجمالی از کشور که مشتاق به دنیا آمد.” Black Lives Matter پیاده روی و یا فعالان سیاسی که مسدود فرودگاه در اعتراض به تهمت مسلمان بان او داده اند امید است. همراه با جنگجو استعاره از خشم و نبرد او می گوید: او را برمی گرداند به استعاره از زايمان و تولد و اعتقاد به این که چیزی جدید و بهتر می تواند بیرون آمدن از زمان درد و ناامیدی است. “چگونه ما نشان می دهد تا به آتش و هنوز تنفس و فشار و تنفس و فشار ؟” او می پرسد و پاسخ بدون توقف. “این است عشق واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>