امضا Nike Air Jordan 1s به حراج گذاشته خواهد شد توسط ساتبی به جشن “آخرین رقص’

Nike Air Jordan 1 را فرسوده توسط مایکل جردن در سال 1985. تمرکز در ورزش/گتی ایماژ

در تابستان گذشته حراج خانه عناوین ساخته شده در سراسر جهان زمانی که از آن گزارش شد که یک واحد جمع آوری جامعی بود تا هر آیتم برای فروش در “ورزشگاه کالا: نهایی کتانی مجموعه” حراج برای ابرو-بالا بردن $1,287,500. این فروش بزرگ نشان داد که نادر کفش شد فقط به عنوان پر سود در کالاهای لوکس حراج مدار به ساعت و طلا و جواهر و همچنین در خدمت به عنوان یک قطعی پیشرو به “The One | MJ هوایی اردن 1s” ساتبی در زمان حراج آنلاین این برنامه شامل یک جفت کفش. این کفش در, سوال, قرمز, سیاه و سفید, Nike Air Jordans امضا و پوشیده شده توسط basketball superstar مایکل جردن در سال 1985 و فروش است که به ویژه مربوط به زمان ما لحظه ای فرهنگی.

مایکل جردن بازی فرسوده امضا Nike Air Jordan 1s, 1985. برآورد $100,000–150,000. I13 اخبار ما / YouTube

گذشته از تعطیلات آخر هفته, طرفداران ورزش محدود به خانه های خود توسط coronavirus و رد معمول خود را دسترسی به پس از لغو بازی شده اند پرچ شده توسط آخرین رقص یک 10-بخش ESPN مستند در مورد مایکل جردن حرفه ای سفر و شیکاگو بولز’ 1997-1998 قهرمانی فصل است. آنلاین ساتبی Air Jordan حراج که راه اندازی در مه 8, نتیجه گیری خواهد شد در مارس 17, یک تاریخ است که همزمان با پخش از آخر ESPN مستند. به نظر می رسد که استقبال حواس پرتی یافت شده است در فعالیت وسواس کالبدشکافی مایکل جردن میراث و ساتبی حراج caters به نیاز دقیق. در حال حاضر مناقصه در سال 1985 کفش رسیده است $160,000 است که 10.000 دلار بیشتر از اصل پیش بینی شده است.

شتاب علاقه خاص این جفت کفش بوده و موجب روایت از مستند خود را که به تازگی به بررسی ریشه های هوایی اردن پدیده در جزئیات. با توجه به آخرین رقصاردن در ابتدا تنها علاقه مند به امضای یک کفش و توسعه و مقابله با آدیداس و مادرش Deloris اردن بود به زور او را به یک جلسه با نایک. بقیه سابقه است: اولیه ناوگان Air Jordans تولید $126 میلیون فروش در سال اول خود را به تنهایی و کفش کتانی فرهنگ ثابت کرده خود را به یک نیروی سرکش دهه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>