Sierra Skye به شمار زانو در گل در Instagram

Sierra Skye به اشتراک گذاشته پنجم Instagram update از ماه امروز و flaunted او باب روز در یک گل زیر مجموعه. او مطرح شده بر روی زانو های خود را برای لاسی عکاسی از خود است که به احتمال زیاد به جلب توجه بسیاری از 4.2 میلیون پیروان.

ورزش زیبایی مطرح شده بر روی یک نیمکت در کنار یک زن و شوهر از لباس زیر بالش. او گسترش زانو های خود قرار داده و دست راست پشت سر او نگه داشتن گوشی خود را با دست چپ. گوشی تا به حال یک پوست تمساح صورتی که مورد همسان بالش و او نگاه در روی صفحه نمایش با یک شرجی پوت بر روی صورت خود. او اشاره کرد که در این عنوان که این مورد بود از مرفه لوکس چرم ایتالیایی لوازم جانبی با نام تجاری مستقر در لس آنجلس است.

سیرا را زیر بود سبز تیره با رنگ قرمز و زرد لهجه گل. این بند تا به حال توری تر و تمیز همراه او رخ و مطابق با شلاق زدن کف تا به حال نازک طرف تسمه که استراحت بالا بر روی باسن خود. او در برخواهد داشت و گروه او اجازه جولان دادن او صدای زیر شکم و پاها.

مدل عینک موهای او را کشیده در بالا شیک مستی تامین آن با سفید و قهوهای مایل به زرد شیرازه. او موی چتری قاب چهره او و او افزود: گلم را به نگاه خود را با یک زن و شوهر از گوشواره نقره ای. آرایش خود نرم افزار گنجانده شده است shimmery سایه چشم صورتی و براق رژ لب صورتی. به علاوه این احساس را لرزاند شیک مانیکور فرانسوی که ظهور در برابر تلفن مورد.

سیرا و عکس گرفته شده را در داخل اتاق های کم نور اگر چه او به خوبی روشن به لطف استفاده از فلش. پشت یک دیوار بود که شبیه آن را پوشانده بود کاغذ سفید. در مجاور دیوار وجود دارد یک قاب پوستر شامل زنان ،

او پیروان رهبری به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن این پیام است.

“وسواس با مجموعه omg sooo زیبا!!” gushed تحسین.

“من نمی توانم [sic] بر این باورند که چگونه زیبا شما” اعلام کرد دومین حامی.

“@sierraskye شما نگاه کنید تا f*cking خوب” raved یک فن است.

“من فکر می کنم من ممکن است یک وسواس………………… با این مورد البته!!!” شوخی یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

سیرا دوم-جدیدترین پست نیز با لباس زیر, pic, به جز که او عینک یک مجموعه ورزشی و ناشی از یک حمام مدرن. این گروه خاکستری بود با لهجه سفید و گنده چپ خود را در نشان می دهد. او ایستاده بود با بدن زاویه دار نسبت به دوربین برگزار شد و یک حوله را در دست راست. او قرار داده و دست چپ او در درب حمام بود و شرجی بیان در چهره او. مدل عینک مو در نیمه موی دم اسبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>