سیرا Furtado می رود Braless تحت ژاکت کش باف پشمی بسیار گرم در لحظهای

سیرا Furtado کاهش یافته است یکی دیگر از سیگار کشیدن داغ پست در Instagram خوراک دیروز. این مدل اضافه شده است دو عکس به صفحه خود را — که هر دو تا به حال 1.7 میلیون طرفداران احساساتی.

اولین عکس در مجموعه اسیر مدل نما بیرون. به عنوان او geotag نشان داد او در کوستا مسا کالیفرنیا جایی که او ایستاده بود در یک پچ چمن. در پشت یک دیوار چوبی و یک دیوار بتنی با پوشش درختان به طور مستقیم در بالای آنها. سیرا قرار داده و هر دو دست در بالای سر او و نگاه کردن به فاصله با کمی لبخند. او تحت فشار قرار دادند پاکت در یک پورنو ساز و برگ است که flaunted او جا بدن.

او بالا شامل چیزی بیش از یک ژاکت کش باف پشمی خاکستری مایل به قهوه ای با سه چهارم طول آستین. تنها یک قطعه کوچک از string در میانه برگزار پوشاک با هم در حالی که او در معرض یک اشاره از رخ برای دوربین است. سیرا رفت braless تحت ژاکت کش باف پشمی و چپ او دلخواهی abs بر روی صفحه نمایش کامل.

او کف بودند فقط به عنوان انگیز بود و بیشتر نشان دادن نسبت به آنها را پوشش. Sierra تصمیم گرفتند برای یک جفت Daisy Dukes که سوار پایین بر روی باسن خود و flaunted او را تر و تمیز میانی و کوچک کمر. قطعه افتخار نور-شستن پارچه با مقدار کمی ناراحت کننده و کف بودند که ساییده شده. شورت نمایش این مدل را در تمامیت خود را به لطف فوق العاده برش های کوتاه. دومین عکس در مجموعه اسیر سیرا نما را در یک راه متفاوت است در حالی که هنوز در معرض بی عیب و نقص او abs.

او کشیده بلند او قفل در نیمه راه برگشت و چند تن سست امواج در طول یال او. سیرا مو کاهش یافت و گذشته او قفسه سینه و چند سست قطعات کاهش یافت و در اطراف قاب ، او افزود: چند بند از منجق دستبند به مچ دست خود و به نظر می رسد به سنگ خیره کننده استفاده از آرایش به عنوان به خوبی. مدل هایلایت های زیبا امکانات با چه شبیه تعریف ابرو و مقدار کمی از سرخ شدن روی گونه اتمام سوختن نگاه کنید با رنگ قرمز روشن, رژ لب بر روی لب ها می بخشد.

به روز رسانی شده است به یک ضربه با طرفداران تا کنون درآمد بیش از 99,000 دوست دارد و بیش از 228 نظرات در 24 ساعت. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی در زمان این فرصت را به با بیحوصلگی حرف زدن بیش از سیرا شکل در حالی که بسیاری از دیگران اجازه دهید او را می دانم که آنها از طرفداران بزرگ.

“ژله و داغترین بشر همه را در یک من و سردرگمی” یکی پیرو اظهار نظر.

“لطفا یک ویدئو تمرین” دوم Instagrammer خواسته در کنار یک قلب قرمز از emoji.

“شما بی عیب و نقص! عاشق این شات زیبا و لباس دختر بچه!” یکی دیگر از chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>