بیات مواد غذایی را از یخچال نپخته نمک استفاده می شود به عنوان مواد نگهدارنده و بسته بندی مواد غذایی ممکن است پیری سیستم خود را سریع تر از شما فکر می کنم!

General بی حالی خوابی و خستگی مزمن استفاده می شود و صفات مرتبط با سالمندان. امروز, اما, این می تواند درست را از هر کسی که پیر و جوان به طور یکسان. چه چیزی تغییر کرده است در چند دهه گذشته بسیار است که ما شروع به رشد پیر اولیه ؟ فن آوری است که یکی از عمده مقصر و مواد شیمیایی بیا دوم نزدیک.

همکاری این دو باید سرعت بخشیدن به روند پیری بدن ما و منجر به ضعف سیستم است. به یک کارشناس نظر من در مورد این فرضیه با دکتر Varshada Dandekar Gadre یک آیورودا مشاور و پزشک مستقر در بمبئی است. بینش او ثابت کرد که مواد شیمیایی و سموم ما مصرف آگاهانه یا ناآگاهانه منفی سیستم های داخلی ما.

“ما نمی خواب یا بیدار در زمان به سختی تا به حال ورزش نمی خورند در زمان و هنگامی که ما فراموش نمی کنیم واقعا بررسی آنچه که ما در حال غذا خوردن. همه این عادات زندگی گرد هم می آیند به ما تاثیر می گذارد سوخت و ساز بدن و سیستم ایمنی بدن – نتیجه تسریع پیری از بدن ما,” او می گوید بهتر است هند (TBI).

او به عنوان مثال از سیستم های تهویه مطبوع و چگونه آنها را متوقف روند طبیعی بدن ما سیفون کردن سموم از طریق عرق. که افشاگری.

از آنجا که پیری از بدن است که تا حد زیادی مربوط به آنچه که ما مصرف می کنیم ما را به تمرکز بر روی عادات غذایی در این مقاله است.

آنچه که ما می خوریم:

food early ageing

ترین لیست مواد غذایی پر شده با ملزومات تنقلات و بسته بندی مواد غذایی که ما می توانیم بر روی بروید. اما در چه هزینه ؟ همراه با اضافه کالری آنچه که می رود در معده نمک اضافی فرآوری شده و شکر و مواد نگهدارنده.

ما در اولین گام باید به خندق همه آفت کش ها مملو از سبزیجات و میوه و کالاهای اساسی. آنها را به خاک سمی سم آب زیرزمینی جداول و طبیعتا ما آسیب برساند دائمی در راه است. انتخاب عاقلانه این ماه و فروشگاه آلی کالاهای اساسی با کلیک کردن بر روی این لینک.

عنصر دیگری برای تخلیه نمک است. یا بیش از آن.

“نمک لازم برای بدن در یک فرم پخته شده. بنابراین ضروری است که در سبزیجات و ادویه کاری و دیگر غذاهای تازه پخته شده. اما هنگامی که استفاده می شود به عنوان یک ماده نگهدارنده و در مقادیر اضافه شده در غذاهای بسته بندی نمک می تواند برای بدن مضر,” اطلاع Dr Gadre.

تنقلات بخشی ضروری از رژیم غذایی خود را. اما تنقلات هرگز نباید مترادف با ناسالم. آنها در واقع می تواند اضافه کردن در به روز خود را تغذیه اگر شما انتخاب می کنید سالم, دانه, دانه و شیرین کننده های طبیعی برای ظهر munchies. کنجکاو که در آن شما می توانید آنها را دریافت کنم ؟ آن را به آسانی به عنوان یک کلیک!

نوشیدنی های پر کالری تنقلات و غذاهای با قند فرآوری شده هستند چند نمونه از مواد غذایی که سن ما به سرعت. اما ما می دانیم که به اندازه کافی در مورد آنها در حال حاضر. بنابراین نکته بعدی توجه داشته باشید در مورد مضر عادات غذایی است که راه ما آنها را ذخیره کنید.

ذخیره سازی مواد غذایی و روش پخت و پز:

food early ageing

غیر چوب آنقدر راحت است که آنها را جایگزین تقریبا همه ما از وسایل آشپزی سنتی. اما آنها سالم است ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد غیر چوب و جایگزین های سالم.

صحبت کردن, نگهبان,,,,, Dr جنی گودمن هشدار علیه استفاده از آلومینیوم به عنوان بسته بندی مواد غذایی “آیا نگه داشتن باقی مانده در یخچال پیچیده شده در فویل آلومینیوم و یا استفاده از آن برای بسته بندی ساندویچ برای ناهار و یا خود را طبخ کباب یکشنبه در این خصوص اگر شما فشار لیمو بر روی گوشت. آب لیمو اسیدی است و زالو آلومینیوم به غذا. فراموش خندق قلع فویل. فروشگاه مواد غذایی در سرامیک و یا ظروف شیشه ای و طبخ با استفاده از یک غذای مرکب از گوشت وارد قابلمه با درب ظرف یا گلدان های ساخته شده از چدن است.”

چگونه می توانم به شما یک نیم خورده اپل و یا برخی از نارگیل ترشی? قابل استفاده مجدد موم کاری ادامه داده اند که چگونه!

“یخچال و فریزر تبدیل شده اند بخشی جدایی ناپذیر از آشپزخانه ما است که ما فراموش می کنیم که مواد غذایی ذخیره شده در آن متوقف می شود تازه است. فقط به دلیل آن است که خراب نمی کند و معنی غذا به عنوان سالم به عنوان آن بود زمانی که تازه پخته شده. بیات مواد غذایی را فراهم می کند نیست بدن با مواد غذایی که به مواد غذایی تازه می کند بنابراین ما نیاز به مراقب باشید با ما استفاده از یخچال” دکتر Gadre می گوید TBI.

ما چگونه خوردن مواد غذایی ما:

food early ageing

یکی دیگر از جنبه های بسیار مهم است که راه ما غذا خوردن. Dr Gadre روشن است که نمک اضافی کالری و بالقوه سرطان زا مواد نگهدارنده در مواد غذایی ما منجر به ایمنی کم خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و سوخت و ساز بدن ضعیف است که در نهایت منجر به پیری زودرس بدن.

“اما همچنین نگاه کنید در راه ما مصرف مواد غذایی ما است. سرخ شده چیپس و نوشابه آماده به خوردن سس بسته بندی کشک و غیره تسلط ما روز مصرف. ما با خوردن آنها را هر زمان که ما گرسنه هستند تنها به سکوت معده در حالی که بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ارزش غذایی آن را. اگر این تبدیل به یک عادت بدن ما این است که هر گونه بهره مندی از مواد غذایی است و پیری زودتر از آن باید” بمبئی پزشک سهام.

به عنوان مسئول بزرگسالان ضروری است به غذا خوردن در زمان و آگاه از آنچه که ما را در بدن ما است. امروز شروع و خوردن حق برای بدن است که در معاملات با همه استرس و در عین حال نگاه نا محدود!


همچنین بخوانید: گرسنه در دفتر ؟ سعی کنید از این میان وعده سالم جایگزین


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im