شما باید دگزامتازون جدید ‘ COVID-19 مواد مخدر ؟

دگزامتازون ارزان است و به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید در هند موثر در پیشگیری از مرگ در بسیار بد COVID-19 بيمار در هواکش.

ارتقاء

Dexamethasone پدید آمده در اخبار به عنوان یک نجات دهنده زندگانی برای COVID-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است با علائم حیاتی. در حالی که این درست است که اعتیاد به مواد مخدره در اطراف آن است پزشکان نگران مردم سوء استفاده از استروئید.

با این مقاله هدف ما روشن کردن ممکن است تصورات غلط در مورد دگزامتازون و ارائه 360 درجه مشاهده این دارو است.

اولین خبر خوب

زیادی بریتانیا بر اساس کارآزمایی بالینی گزارش شده است که دگزامتازون کمک می کند تا جلوگیری از مرگ برای COVID-19 بيمار در ونتيلاتور پشتیبانی می کند. با توجه به خلاصه ای که منتشر شد آن را بهبود می بخشد و نرخ برای این بیماران بدحال 35 درصد است.

این دارو کم هزینه و به راحتی در دسترس است. در واقع آن است که در حال حاضر استفاده می شود معمولا در بخش مراقبت های ویژه در هند هر دو برای بحرانی COVID-19 بيمار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی رو زجر تنفسی حاد.

“ما در حال حاضر شده است با استفاده از کورتیکواستروئیدها مانند دگزامتازون و متيل پردنيزولون در هند در حد متوسط به شدت بیمار Covid-19 بیماران به عنوان بخشی از وزارت بهداشت و درمان دستورالعمل به عنوان اوایل ماه مارس پایان” دکتر Anish نلسون می گوید بهتر است هند. Dr Nelson توسط پزشک اورژانس در دکتر مهتا بیمارستان چنای است و بخشی از این تیم برخورد با COVID-19 بيمار.

“این به آن در (دگزامتازون) اثربخشی مطالعه سیستماتیک از طریق یک مطالعه بزرگ مانند بازیابی محاکمه می گوید:” Dr Nelson.

این واقعیت را بررسی کنید

“دگزامتازون است نه یک درمان ضد ویروسی و یا پیشگیری از مواد مخدر برای COVID-19. آن است که در بهترین حالت یک کمکی به موقع درمان,”,,,, Dr Nelson اشاره می کند. آن را حداقل به صفر سود برای COVID-19 بيماران مبتلا هستند که تنها کمی بیمار است و نه در یک یا دیگر تنفس پشتیبانی با توجه به مطالعه است.

از همه مهمتر آن است که بسیار قوی کورتیکواستروئید است که می تواند به تضعیف سیستم ایمنی بدن شما. تصمیم به اداره دگزامتازون نیاز به ارزیابی دقیق توسط پزشک. “خود تجویز آن را در معرض خطر بیشتری از کاهش اولیه پاسخ ایمنی به ویروس و بدتر شدن علائم از کاهش آنها” تأکید Dr Nelson.

چیز دیگری که به یاد داشته باشید این است که اطلاعات کامل از این مطالعه هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

محققان منتشر شد خلاصه ای از داده ها این جمعه با کارشناسی, کاغذ تلقی می شود در راه خود را.

یادآوری ما را از عدم سخت گیری و پس از آن سردرگمی در اطراف هیدروکسی کلروکین شناخته جراح و نویسنده Dr Atul Gawande تا به حال این را می گویند در توییتر “آن را بزرگ خواهد بود اگر اخبار دگزامتازون ارزان استروئید واقعا کاهش مرگ و میر توسط 1/3 در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی با COVID-19 اما پس از تمام retractions و راه رفتن پشت این غیر قابل قبول است به مشتری جلب کردن نتایج مطالعه توسط مطبوعات و انتشار بدون انتشار مقاله”.

جزئیات این مطالعه در دگزامتازون

مطالعه انجام شده توسط بازیابی زیادی بریتانیا بر اساس کارآزمایی تصادفی کنترل شده ارزیابی COVID-19 درمان برای بیماران بستری با ویروس.

در این ویژه محاکمه دگزامتازون اجرا شد 2,100 بیماران بدحال در ونتيلاتور پشتیبانی از بیش از 10 روز است. دوز بود نسبتا کم — 6 میلی گرم در هر روز است. نتیجه این شد نسبت به 4,300 مشابه بحرانی بیمارانی که دریافت نمی استروئید اما بقیه مراقبت های معمول.

این مطالعه نشان داد که دگزامتازون کمک انتقادی در بیمارستان بستری بیماران زنده ماندن بدترین و بهبود میزان بقای بیماران در ونتيلاتور پشتیبانی از 35 درصد است. در بيماران در فرم های خفیف تنفسی پشتیبانی دگزامتازون در کاهش خطر مرگ با 20 درصد است. از سوی دیگر درمان نمی کند در نتیجه هر گونه بهبود برای بیمارانی که نیاز نیست تنفسی پشتیبانی می کند.

این قابل فهم است که به عنوان دگزامتازون اثر می آید از توانایی آن برای کاهش التهاب. بیماران مرگ از COVID-19 با توجه به التهاب شديد در سیستم تنفسی است. این منجر به دشواری در تنفس شناخته شده به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) و همچنین عوارض دیگر.

با توجه به این دادگاه گزارش یک زندگی را نجات داد برای هر هشت تهویه بیماران تحت درمان. از سوی دیگر برای بیمارانی که نیاز به اکسیژن به تنهایی درمان خواهد نجات یک زندگی در 25.

یک دکتر قرار می دهد COVID-19 بیمار در یک پشتیبانی می کند. دگزامتازون دیده می شود به طور موثر تنها برای این بیماران بدحال.

دستیابی به موفقیت می گوید: دولت انگلستان که

با توجه به شواهد امیدوار کننده دولت بریتانیا را تحریم کرده است که استفاده از دگزامتازون در درمان بیماری مرگباری COVID-19 بيمار. سازمان جهانی بهداشت (WHO) نیز امیدوار در مورد مواد مخدر است.

ارتقاء

“این اولین بار است که درمان نشان داده شود و به کاهش مرگ و میر در بیماران با COVID-19 نیاز به اکسیژن و یا یک حمایت” گفت: Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل در بیانیه ای. “این خبر خوبی است و من تبریک می گویم دولت انگلستان دانشگاه آکسفورد و بسیاری از بیمارستان ها و بیماران در انگلستان که به این کمک نجات بخش علمی و دستیابی به موفقیت.”

که گزارش در ادامه به تکرار: “این سود تنها در بیماران دیده می شود به طور جدی بیمار با COVID-19 و نشد در بيماران مبتلا به خفیف تر بیماری است.”

این امر از این رو بود بیهوده به استفاده از دگزامتازون به صورت غیر انتقادی COVID-19 بيمار.

“آن است که یک درمان برای COVID19 اما یک مدیریت دارو برای مراقبت های ویژه” به یاد Dr Nelson در بسته “و قطعا نه به مواد مخدر برای خود دارو یا اوایل دولت توصیه می شود مگر اینکه توسط یک intensivist یا پزشک.”

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>