شما باید به جلوگیری از کشک هنگامی که از آن باران ؟ یک متخصص چک حقیقت موسمی بهداشت اسطوره

“شستن سبزیجات زیر آب در حال اجرا و اگر شما یک معده حساس, اقدام به بلانک برگ سبزیجات به طور مضاعف حاصل کنید.”

ارتقاء

Think موسمی و تصاویر لوله کشی چای داغ و pakoras می آیند عجله در. اما چکیدن آب از پشت بام ها و گودال کوچک آب گل آلود و مرطوب و بدتر از همه — عفونت — تمایل به خراب کردن کلی سرخوشی خلق و خو در طول این فصل است. بادهای موسمی نیز به ارمغان بیاورد سیل از اسطوره ها به خصوص در مورد مواد غذایی که برای مصرف یا پرهیز از.

در این مقاله ارشد بالینی تغذیه Sandhya Pandey از Fortis Gurugram ما کمک می کند تا مجسمه نیم تنه برخی از اسطوره ها است.

1. هرگز خوردن غذاهای دریایی در طول بادهای موسمی

“مگر در مواردی که شما اقامت در مناطق ساحلی یا نزدیک دسترسی به غذاهای دریایی تازه یک مشکل است. یکی از دلایل این اسطوره است که در موسمی با توجه به دریاهای خشن و بد آب و هوا ماهیگیران برای جلوگیری از رفتن به دریا و بنابراین ممکن است به گرفتن تازه.”

اکثر سهام موجود در بازار یخ زده است. “مصرف غذاهای دریایی است که گلاب ذخیره شده ممکن است تاثیر منفی معده و همچنین منجر به عفونت می گوید:” Sandhya.

اگر شما دسترسی به غذاهای نگرانی نیست! فقط اطمینان حاصل شود که آن را پخته هست.

2. کشک در طول فصول بارانی – یک هیچ-هیچ!

می گویند هیچ به کشک? منبع: Wikimedia Commons

“بر خلاف من از همه می خواهیم به مصرف کشک. آن است که بهترین منبع طبیعی پروبیوتیک ها – فقط آنچه مورد نیاز است برای خوب روده, سلامت” توصیه Sandhya. هیچ همبستگی بین یک فصل خاص و یکی از مصرف انواع خاصی از مواد غذایی است. با توجه به رطوبت, دما و رطوبت وجود دارد یک شانس بالاتری از مواد غذایی آلوده شدن سریع تر و در نتیجه آن را حتی بیشتر مهم است به اطمینان حاصل شود که شما دل و روده سلامت خوب است.

“لطفا بروید و مصرف ماست/کشک در طول هر فصل را بدون حتی فکر کردن در مورد این که آیا آن را یک عکس العمل منفی بر سلامت خود را. این نیز خواهد شد و اطمینان از ایمنی خوب,” او می گوید.

3. سبزیجات برگ سبز – دور ماندن!

“یکی از دلایل که چرا سبزیجات برگ سبز معمولا اجتناب طول بادهای موسمی است که به دلیل ترس از میکروب ها در سبزیجات می گوید:” Sandhya. تنها چیزی که ما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که برای همیشه شستشو تمام میوه ها و سبزیجات هست.

“شستن سبزیجات زیر آب در حال اجرا و اگر شما یک معده حساس, اقدام به بلانک برگ سبزیجات به طور مضاعف حاصل کنید.”

4. بستنی و موسمی نیست, دست در دست

“به عقیده من آن است که کاملا خوب به بستنی در طول بادهای موسمی است. از نظر تغذیه هیچ چیز وجود دارد در آب نبات یخ دیگر از قند است. بنابراین من توصیه مقابل مصرف بیش از حد بسیاری از کسانی که.”

او احتیاط در برابر غذا خوردن به صورت محلی ساخته شده kulfi در طول بادهای موسمی چرا که آنها ممکن است کاملا بهداشتی ساخته شده است. “با این حال آنهایی که با کیفیت خوب باید خوب,” او می گوید.

چه برای جلوگیری از:

  • غذاهای خام
  • سالاد که قطع شده است و نگهداری برای مدت زمان طولانی
  • مواد غذایی پخته شده نگه داشته و برای مدت طولانی. در حالت ایده آل سعی کنید و مصرف تازه-مواد غذایی پخته شده
  • مصرف میوه و یا مواد غذایی سنگین ممکن است دشوار است به هضم
  • غذا خیابان

نگه داشتن خود را هیدراته و “به یاد داشته باشید اعتدال کلیدی برای یک زندگی سالم” نتیجه گیری Sandhya.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>