ما باید جشن می گیرند ؟ متخصص در این اثر از هند را تایید COVID-19 داروهای

دولت را تایید کرده است دو ضد ویروسی مواد مخدر. در حالی که Favipiravir است برای کسانی که با خفیف تا متوسط علائم coronavirus Remdesivir است برای بیماران اکسیژن پشتیبانی می کند.

ارتقاء

یکs پزشکان در سراسر جهان به ادامه کار نسبت به پیدا کردن یک درمان قطعی برای COVID-19, دو مخدر Favipiravir و Remdesivir در حال نشان دادن نتایج امیدوار کننده ای برای درمان این بیماری است.

در حالی که Glenmark داروسازی راه اندازی کرده است نسخه عمومی از Favipiravir تحت نام تجاری FabiFlu, Cipla و Hetero Labs معرفی نسخه عمومی از Remdesivir مواد مخدر به معنای خاص برای یک COVID-19 بیمار اکسیژن تحت نام های تجاری Cipremi و Covifor بود.

به مواد مخدر شده اند که تایید شده توسط دارو کنترل کلی از هند آمده پس از ماه ها تحقیق و آزمایش برای پیدا کردن یک درمان برای این رمان coronavirus.

قیمت نسخه مبتنی بر FabiFlu خواهد بود حدود 103 تومان در هر قرص (200 میلی گرم) و یک نوار از 34 قرص 3,500 تومان هزینه خواهد شد. Covifor است به احتمال زیاد به در ویال 100 میلی گرم (تزریقی) که باید اجباری گرفته شده در یک بیمارستان تحت نظارت دکتر.

صحبت به PTI, Vamsi کریشنا Bandi, MD از Hetero گروه از شرکت ها گفت که محدوده قیمت از مواد مخدر خواهد بود بین تومان 5,000-6,000 هر دوز.

کارشناسان پزشکی وزن در

اگر چه داروهای تایید شده توسط دولت نگران بدن بسیاری از کارشناسان نگرانی خود کارآمدی و خواست احتیاط vis-a-vis خود را ‘بازی-changer” برچسب.

“این است که اگر از تمام کسانی که این داروها را بهبود می یابند. آن یافت شده است که آنها کمک به کاهش بار ویروسی اما نه بازی را تغییر دهند. اما آن است که یک توسعه مثبت به عنوان بهتر است که چیزی در دست از هیچ چیز است. نیز وجود دارد یک تاثیر روانی که چیزی داده شده است که می تواند برخی از مزایای” دکتر Vikas Maurya مدیر گروه Pulmonology و اختلالات خواب Fortis بیمارستان شالیمار باغ گفت PTI.

بهتر هند صحبت می کرد به دکتر Rommel Tickoo مدیر دانشیار-طب داخلی حداکثر بهداشت و درمان به بینش بهتری در مورد Favipiravir و Remdesivir.

در Favipiravir او گفت که repurposed مواد مخدر استفاده شده است برای درمان بیماری هایی مانند ابولا و آنفلوانزا در گذشته و در حال حاضر در حال بررسی در آزمایش های بالینی متعددی در سطح جهان برای درمان Coronavirus.

دولت هند به تصویب رسید اضطراری استفاده محدود خفيف COVID-19 موارد است. بیمار باید ثبت نام یک فرم رضایت نامه قبل از استفاده از آن.

“تا آنجا که Coronavirus می رود هر چه شواهدی وجود دارد که بر اساس مطالعات منتشر نشده از کشورهایی مانند روسیه و امارات متحده عربی و چین است. بنابراین این دارو به نظر می رسد امیدوار کننده بر اساس حدیثی تجربه. بسیاری از بیماران پاکسازی این ویروس در روز چهارم و 91 درصد در حال بهبود وضعیت تنفسی. تنها پس از داده های حاصل از آزمایش های منتشر شده در یک peer-review journal, می تواند ما را در خود قسم می خورم ایمنی و اثر بخشی,” او می گوید.

برجسته مزایای Favipiravir Dr Tickoo بیشتر می افزاید: “این مواد مخدر است که می تواند مفید باشد در موارد خفیف. آن شناخته شده است برای جلوگیری از تکثیر ویروس و کاهش خطر پیشرفت بیماری در نتیجه کاهش نیاز به بستری شدن در بیمارستان. یکی از مزیت های آن است که یک قرص خوراکی است که بسیار گران است و می توان در خانه. اما آن را توصیه برای زنان باردار است.”

در ضمن Dr Manoj Goel, مدیر Pulmonology Fortis یادبود موسسه تحقیقات کمی بیشتر تردید. در مصاحبه با مناسب پنجم, او گفت:, “مسائل متعددی وجود دارد در اینجا. این یک داروی آزمایشی است که ما لازم نیست که شواهد زیادی. اگر شما هم نگاهی به دوز توصیه می شود آن را به مقدار بیش از حد بسیاری از قرص در طی 14 روز. و از همه مهمتر بخش از افراد آلوده به آن است که توصیه می شود برای کسانی که با خفیف یا متوسط بیماری — بالا شانس بهبودی حتی در غیر این صورت.”

Remdesivir و اثربخشی آن

Remdesivir در اصل کشف شده توسط Gilead Sciences, ایالات متحده آمریکا برای درمان هپاتیت C و سپس ابولا. در حال حاضر آن است که مجاز برای استفاده در هند برای درمان مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی مورد COVID-19 در میان بزرگسالان و کودکان بستری با علائم شدید.

همانطور که در هندوستان تایمز گزارش, Cipla هدف commercialise Remdesivir از طریق امکانات خود را و همکاری سایت. آن را نیز عرضه شده توسط دولت و باز کردن کانال های بازار.

ارتقاء

برای Remdesivir Dr Tickoo می گوید به اندازه کافی وجود ندارد داده ها به عقب ادعا می کنند که آن را می تواند درمان COVID-19 بیمار است.

“در ماه آوریل ایالات متحده بر اساس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به حال آن را آزمایش و گفت: این کاهش زمان بهبودی از 15 روز به 11 اما نه به طور کامل درمان بیمار است. این گزارش همچنین تاکید کرد که با وجود کاهش در میزان مرگ و میر ثبت شده است. مطالعات مختلف وجود دارد در این دارو اما همه بی نتیجه.”

به عنوان اشاره به توسط بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان با دو دارو (محدود اضطراری استفاده کنید) را بسیار محدود اثبات و یا تحقیقاتی انجام داده است که می تواند ثابت کند اثر خود را.

بهتر است با پزشک خود مشورت قبل از سرمایه گذاری یک مقدار در خرید این مواد مخدر. یکی دیگر از مهم نقطه قابل توجه در اینجا این است که نه افراط در وحشت خرید در شرایط اضطراری. بهترین کار این است که به دنبال به طور کلی پروتکل ذکر شده توسط پزشکان نگران.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>