باید از من بپرسید داخلی کمک کند به ماندن در خانه ؟ در اینجا تمام شک و تردید خود را پاسخ داده

هزاران نفر از مردم از آن محروم کلاس هنوز پله برای امرار معاش خود را در چنین زمان های خطرناک. این گروه شامل داخلی به کمک رانندگان دستمزد کارگران, پاک کننده ها و دیگر چنین ضروری ارائه دهندگان خدمات.

  • باید به شما پرداخت می شود و ترک به داخلی خود کمک میان همه گیر coronavirus (Covid-19)?
  • اما مردم در سراسر هند برش حقوق در هر صورت روز پس چرا من ؟

منf شما کسی است که هنوز هم پرسیدن سوالات ذکر شده در بالا در حالی که فکر اگر شما باید به پرداخت برگ به خانه خود را به کمک در حال حاضر زمان برای عمل است.

بسیاری از ما نشستن در مقابل لپ تاپ ما و راحتی کار از خانه به نگه داشتن خود را امن از coronavirus. اما هزاران نفر از مردم از آن محروم کلاس هنوز گام برای امرار معاش خود.

این گروه شامل داخلی به کمک رانندگان دستمزد کارگران, پاک کننده ها و دیگر چنین ضروری ارائه دهندگان خدمات.

در یک بحران مانند این که در آن هند مرگ و میر افزایش یافته است به نه و نزدیک به 500 نفر تست مثبت آن است که بسیار مهم به عمل اجتماعی دورى و اجتناب از انسان به انسان انتقال. (اینجا را کلیک کنید به دانستن 12 مجاز خصوصی آزمایشگاه برای آزمایش)

نرخ انتقال نیز بر همین است. طبق هند Covid-19 آمار 50 نفر بودند با این ویروس آلوده در 40 روز و تنها پنج روز بیشتر به لمس 100. طبق آمار و ارقام تعداد موارد افزایش دو برابر در عرض پنج روز یا کمتر. در پایان ممکن است که به سختی به دو ماه از هم اکنون در این موارد به احتمال زیاد به در میلیون است.

Image result for coronavirus thebetterindia

آیا تب/سرفه معنی است که شما نیاز به یک COVID-19 آزمون ؟ در اینجا چیزی است که ICMR دستورالعمل می گویند ؟

اما همه این است که غم انگیز اخیر به عنوان یک مطالعه توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) نشان داد که اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است کاهش عفونی انتقال ریسک با 62 درصد است.

نکته مهم دیگر به طور جدی در نظر گرفتن این است که بیشتر از این به حاشیه رانده اقامت در شلوغ خوشه که این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش به دلیل کمبود اجتماعی فاصله.

کروناویروس در هند: هنگامی که و چگونه به قرنطینه خودتان در خانه برای COVID-19

نگاهی به عنوان مثال در مورد یک خانه کمک از بمبئی مرکزی حومه که آزمایش مثبت بود هفته گذشته است.

او اولین زاغه نشین در این شهر به حذف ویروس به طور کامل و بدون هر گونه سفر تاریخ است. 68 ساله رو ویروس از آمریکا بازگشت و کارفرما.

Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در حال حاضر ردیابی تماس تاریخچه. او نه تنها قرار دادن خانواده اش در معرض خطر بلکه دو خانواده او با این نسخهها کار برای و 300 خانواده در زاغه.

Image result for coronavirus thebetterindia
نماینده تصویر

بهتر هند صحبت می کرد به بمبئی مبتنی بر پزشک عمومی Dr Jaisal Sanghvi برای روشن شدن شک و تردید در مورد کار و شرایط بهداشتی داخلی کارگران است. در اینجا یک نگاه اجمالی:

آن را به هر گونه تفاوت اگر فقط من داخلی کمک وارد خانه من ؟

این خطرناک است که شما نمی خواهد می دانم که خود را دقیق مسیر از خانه خود را به شما و تعداد زیادی از مردم آنها در تماس است.

من ارائه دست sanitisers به من داخلی کمک کند و ما به دنبال تمام پروتکل های بهداشت. می توانید این ویروس هنوز هم منتقل می شود ؟

حداکثر یک داخلی کمک خواهد انجام دهید این است که شستن دست و صورت. انتقال از coronavirus معمولا رخ می دهد از طریق fomites مانند اشیاء یا مواد مانند لباس و گوشی های تلفن همراه. بهترین کار این است که به شرکت اجازه می دهد هر خارجی برای ورود به خانه.

من یک بنده های داخلی با ما زندگی می کنند در خانه ما. باید چه کار کنم ؟

زندگی در کمک به شمار هیچ تهدید و افراد داخل خانه را تنها باید به دنبال پروتکل های ایمنی مانند شستن دست تا کنون 2-3 ساعت است.

اگر من هر روز متناوب آن من را کاهش می دهد خطر ابتلا به نیمی?

آن را قطعا کاهش خطر. اگر بعد آنها به خانه شما می آیند که همان روز با آنها در تماس با یک فرد با داشتن این ویروس ؟

کمک من باقی می ماند بسیار نزدیک و در نتیجه نمی گرفتن حمل و نقل عمومی. من هنوز هم در خطر است ؟

دوباره, شما می توانید مطمئن شوید که در مورد تاریخچه تماس خود را. حتی اگر آنها در حال آمدن از فاصله کمتر از یک کیلومتر شانس هستند آنها ممکن است آلوده از طریق وسایل دیگر.

چرا پرداخت می شود برگ مهم است ؟

“ما در یک وضعیت بحرانی در حال حاضر و غیر مسئولانه و یا بی دقتی رفتار می ما هزینه زیادی است. هر شکل از انسان تعامل فیزیکی خطرناک است. اجتماعی فاصله ممکن است کار 100 درصد اما آن را قطعا می تواند کاهش سرعت گسترش coronavirus. هند باید صاف منحنی’ برای جلوگیری از غیر ضروری و به درد و رنج و مرگ و میر” می افزاید: Dr Sanghvi.

اما این مهم است به آنها پرداخت حقوق ماهانه خود را به اطمینان حاصل شود آنها می توانند در خانه باقی می ماند و نه گسترش این ویروس بیاختیار.

“این یک عمل بسیار معمول برای کاهش پرداخت از خانه کمک کند در هر صورت روز در نتیجه بسیاری مجبور به ادامه کار. حتی اگر آنها را از دست ندهید 2-3 روز کار می تواند به شدت تحت تاثیر درآمد خانواده خود می گوید:” مری کریستین ملی هماهنگ بمبئی مبتنی بر ملی داخلی جنبش کارگری (NDWM).

NDWM 40 ساله در اتحادیه است که با این نسخهها کار برای حقوق کارگران خانگی در هند درگیر شدن بیش از 50 ، 000 از آنها.

Rajmohan پاندا, اضافی, استاد بهداشت عمومی بنیاد هند پژواک مریم کلمات و درستی برچسب اجتماعی فاصله یک ‘لوکس’ به صورت رسمی کارگران و می گوید: “بدون لوکس از تامین اجتماعی و بیمه از دست دادن درآمد و حتی اگر موقت را نیز تحت تاثیر قرار بهداشت و تغذیه در نتیجه آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس است.”

به عنوان مثال مورد Urmila که آشپز در چند بمبئی خانه. هر چند او به مدت 18 روز در ماه مارس دو نفر از کارفرمایان در حال حاضر به کل ماه حقوق اگر او را نشان نمی دهد تا در محل کار.

“این است که در پایان ماه وجود دارد بسیار کمی پول برای خرید مواد غذایی اجازه دهید به تنهایی انبار مواد غذایی برای آینده است. برای افرادی مثل من همه چیز بستگی به هر دو صرفه جویی در کار من یا زندگی من,” او می گوید.

بنابراین او رفتن به کار هر روز هر چه خطراتی برای خود و یا جامعه به عنوان یک کل. شاید خطرناک اما نادیده گرفته شده در نقطه تماس است.

در مقابل Bhagyama از RT نگر در بنگلور یکی از خوش شانس خدمتکاران به سود گزینه پرداخت را ترک کنند.

از آن شده است نزدیک به پنج روز پس از او پا را در خارج از خانه برای کار می کنند. تا هفته گذشته او استفاده می شود برای رفتن به هشت خانه در هر روز است.

یکی از کارفرمایان Geeta Rachh یکی از ملکه های گوشه ای آپارتمان اولین کسی بودم که به درخواست او را به قطع.

“من اجرا PG و با توجه به میزان کار خدمات خود را ضروری است برای من. اما درخواست او به سازش در سلامت او با سفر هفت کیلومتر در هر روز بسیار ناعادلانه است. من او داده اند پرداخت می شود ترک تا 31 مارس و با توجه به وضعیت من را تمدید تاریخ” او به من می گوید.

“من تا به حال کارفرمایان به من پرداخت می شود برگ من فکر گرفتن یک خودرو روزانه برای جلوگیری از افشای خودم به مردم” Bhagyama می گوید TBI. او معمولا سفر با اتوبوس.

اگر Bhagyama مجبور شدند برای انجام این کار او می تواند در یک زنجیره ای است که می تواند صدها نفر از جمله هر عضو از کسانی که هشت خانه.

در واقع همراه با پرداخت برگ بالا بردن سطح آگاهی بسیار مهم است اگر ما می خواهیم به مبارزه با این ویروس.

ویدیا یک رسانه حرفه ای از Gurugram دارای دو کمک می کند تا در خانه خود (برای پخت و پز و تمیز کردن) و هر دو از آنها را در پرداخت برگ تا 31 مارس.

در آخرین روز Vidya به آنها دست sanitisers و دستورالعمل در مورد نحوه عمل اجتماعی فاصله. (خرید فردا نماينده ايران دست عفونی? شکایت در اینجا)

“وجود دارد که یک ویروس خطرناک اما دیدی (ویدیا) به من گفت که برای شستن دست ما و هر چیزی دست نزنید. من در حال حاضر آگاه از مراحل coronavirus و نام بیمارستان در دهلی شورای ملی مقاومت که در آن مردم می توانند آزمایش می گوید:” شیلا Sadu Vidya را کمک کند.

هیچ داخلی کمک کند ؟ 19 آسان و سریع هک به نگه داشتن خانه خود را بی عیب

یک گام کوچک اما این شفقت خواهد شد یک راه طولانی در نگه داشتن هر کس امن است. به یاد داشته باشید آن است که نه فقط در مورد حصول اطمینان از تنها خانه خود را امن ‘اما نگه داشتن این ویروس در خلیج به عنوان یک کل.

با وادار کردن برخی از به خطر هنوز هم ما در حال قرار دادن همه ما در خطر است. برای مثال حتی یک لجبازی نمونه از اصرار به کمک به نوبه خود اگر آنها می خواهند به پرداخت در یک جامعه مسکن می تواند اولین جرقه از یک واکنش زنجیره ای.

سلامت و رفاه شما عزیزان است که در اولویت اول و داخلی ما کمک نیروی کار بخشی جدایی ناپذیر از این زنجیره است.

با اجازه شما داخلی کمک به ماندن در خانه بدون تاثیر وضعیت مالی خود را و شما نه تنها حصول اطمینان از ایمنی خود را, اما همچنین شما.

انزوا و درک و همدلی هرگز کسی صدمه دیده است!

تصویر برجسته منبع


همچنین بخوانید: تمیز کردن به حداقل رسانده تماس: چه کاری انجام دهید اگر شما در حال مبارزه COVID-19 در خانه


(ویرایش شده توسط Vinayak Hegde)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>