او نتوانست در مدرسه تنها به یک مدال طلا در MBA & Crack UPSC در تلاش 1!

در 22, IAS افسر انجو Sharma cracked UPSC در اولین تلاش برای اثبات که شکست تنها سنگ پله به موفقیت

Tsalim زمانی که من به عقب نگاه به روز من به عنوان یک دانش آموز من در تعجبم که چگونه هر کس در اطراف من من آماده برای موفقیت اما موفق به انجام همین کار را برای من شکست. من و مجزا به یاد داشته باشید لعن خودم بعد من موفق در اقتصاد مقاله در کلاس 12. به طور طبیعی به امن خودم از خجالت نصی بستگان و همسایگان به طور یکسان به من سخت کار می کرد برای من در مقاله بعدی به ثمر رساند و به یک تمایز در موضوع.

داستان شما در مورد به عنوان خوانده شده بازتابی از چگونگی در هند ما را به خانواده ها فشار به نمره بالا است که یک کودک ترس و استرس و اضطراب اغلب نادیده گرفته شده است.

بسیاری از مردم خوشبختانه ثابت کرده است که بیشتر از نه شکست و تبدیل به سنگ پله به موفقیت و IAS افسر انجو شارما از جیپور یکی از آنها است. تا به حال او ندارد و خود را شکست خورده شیمی کاغذ در دهم قبل از امتحان بورد, او هرگز یک تهیه استراتژی برای تمام امتحانات آینده و زندگی است.

از عدم شیمی خود را قبل از تابلوهای به فتح UPSC

با یادآوری شب قبل از شیمی کاغذ Sharma که در حال حاضر نوشته شده به عنوان اصلی, منشی, بالاتر آموزش فنی و گجرات می گوید بهتر است هند:

“من تا به حال بسیاری از فصل ها به پوشش و آن را تقریبا پس از شام وقتی که من شروع به وحشت. من خیلی آماده است که من می دانستم که من که قرار بود به شکست چیزی است که نگاه کردن بر اساس. در یک نقطه من پشت سر هم به اشک. چه وضعیت بدتر شد که کاغذ به صورت pre-تخته. هر کس در اطراف من تاکید بر این واقعیت است که چگونه عملکرد دهم درجه بسیار مهم است به عنوان آن را تعیین می کند ما بالاتر مطالعات.”

او حتی احساس خرج کردن از گناه ناامید کننده برای پدر و مادر او که همیشه به او افتخار نمرات بالا در امتحانات مدرسه. با اینحال او مواجه مخوف روز و به عنوان او می ترسید خود را شکست خورده شیمی کاغذ.

وقتی نتایج آمد مادرش که micromanaged او مطالعات دلداری و اطمینان او از آن خوب بود.

“‘خود را از دست ندهید قلب’ شد کلمات دقیق او. پدر و مادر من همیشه اعتقاد بر این است که کودکان باید یاد بگیرند از خود را شکست. آنها ناراحت در مورد نتایج. من فکر می کنم که حمایت از پدر و مادر من به عنوان یک کودک به شکل چگونه من درک من شکست. من به این درس از آنها و در حال حاضر به عنوان یک مادر, من بگویید من فرزند همان” او می افزاید.

درس که به او کمک کرد تا بیش از چند بار

شارما احساس می کند که می روم همه چیز را برای آخرین لحظه و عدم آماده سازی ترجمه به پایین علامت. جالب توجه است که او فکر او جهانی شد ریزد در اطراف او بود همان شب هنگامی که این عدم عمل به عنوان یک eyeopener. او متوجه ارزش از آماده بودن به عنوان یک شکست ایمن در برابر حوادث. این زمانی است که او ترک آسان فرمول که در نهایت کمک به او برای روشن شدن UPSC در اولین تلاش!

او فرمول بود برای همیشه کامل درسی به خوبی در پیشبرد و استراحت در آستانه هر آزمون. “این زندگی من را تغییر داد. من یاد گرفتم در مورد پیامدهای اقدامات خود من. از آن ساخته شده من متوجه خطرات و ارائه وضوح چگونه من می خواستم آینده من خواهد بود. در این روند من به پایان رسید تا در حال توسعه مسئول رفتار. من به خودم قول داده برای آماده سازی به خوبی در پیشبرد برای تمام امتحانات زندگی و جنگ” شارما می گوید.

اعمال او سرود او در ادامه به تکمیل کارشناسی و MBA از دانشگاه راجستان در جیپور که یک مدال طلا در هر دو!

زمانی که Sharma تصمیم به نظر می رسد برای UPSC خدمات ملکی در سال 1991 او تا به حال هیچ کس جز خودش ثابت کند که او می تواند crack آزمون با کار سخت و چسبیده به او استراتژی تکمیل برنامه درسی به خوبی در پیشبرد برای گرفتن زمان کافی برای تجدید نظر. در واقع روز قبل از او به نظر می رسد Sharma بود “سرد” و “آرامش”.

زمانی که UPSC نتایج اعلام شد و او batchmates در مربیگری مرکز بودند شگفت زده به شنیدن نام او “برخی از مردم اظهار نظر گفت:”یه ladki toh hamesh ghoomti رهتی thi isne kaise روشن kiya‘(این دختر بچه بود همیشه سرد. پس چطور است که او پاک آزمون؟)” او خنده.

مشاوره به کودکان و والدین

شارما dispels این تصور وجود دارد که یک فرمول برای دریافت نمرات بالا و یا هر گونه کرک امتحانات رقابتی.

“همه شما نیاز دارید این است که یک اراده قوی و تمرکز و عزم و اراده. رویکرد مطالعات با نهایت صداقت و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نتایج. قرار نیست تمام عمر خود را به آن. به یاد داشته باشید UPCS خدمات ملکی فقط یک امتحان شما بی حد و حصر شانس تا همه چیز را راست. انتخاب الگوی مطالعه به عنوان در هر راحتی,” او می گوید.

در ضمن برای پدر و مادر او می افزاید: “به جای استفاده از چکش خود را در حال حاضر تاکید کردن بچه به آنها صحبت کنید و آنها را درک کنید. حمایت و عشق آنها را بدون قید و شرط صرف نظر از نتایج آزمون. اگر شما نمی قاضی آنها همیشه به شما می آیند در زمان آشفته. آنها را باید به کسی تکیه. آماده سازی آنها را به قبول شکست با فضل است.”

همانطور که به درستی اشاره توسط شارما به نوبه خود در شکست را به نفع خود و استفاده از آنها برای انجام بهتر دفعه بعد.


همچنین بخوانید: #UPSCSimplified: IAS دائم الخمر Rahul Pandve سهام چگونه به کرک Prelims و رسیدگی شکست


تصویر برجسته منبع: Anju شرم/توییتر

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>