شان لئوناردو که در نمایشگاه پلیس در تل آویو لغو شد, می خواهد موزه ها به تغییر

شان لئوناردو در سال 2017. McColl مرکز / YouTube

در حساب را به دنیا اخیر سیاه زندگی موضوع اعتراض بسیاری از نهادهای قدرتمند در هنر جهان مجبور شده اند به بررسی خود را به عنوان داستان سیستمیک بدرفتاری ریخته اند جلو. در فوریه سال 2020 موزه هنرهای معاصر در کلیولند لغو یک برنامه ریزی نمایشگاه که برنامه ریزی شده بود برای اولین در ماه ژوئن با عنوان “نفس از فضای خالی” و محور کار هنرمند شان لئوناردو. این نمایشگاه که شامل تصاویر لئوناردو ساخته شده است که به تصویر کشیده خشونت پلیس علیه سیاه و قهوه ای مردم لغو شد و بدون لئوناردو ورودی. این هنرمند تصمیم به صحبت کردن در مورد این حادثه که به نظر او به عمل نهادی سانسور پس از کشتن جورج فلوید.

در حال حاضر سی ان ان منتشر کرده است لئوناردو بیشتر نظرات به وضعیت نژاد پرستی نهادینه شده در جهان هنر و چه در موزه ها نیاز به انجام به منظور تغییر دهید. “آنچه که ما اغلب دیده می شود این است که سیاه و سفید و قهوه ای و چهره های, آیا آگاهانه یا نه استفاده می شود به عنوان لباس مبدل برای کار این موسسات نیاز به خود را انجام دهد که آیا در حال تغییر خود را استخدام و نگهداری شیوه و یا در رابطه با جوامع” لئوناردو توضیح داد سی ان ان آناندا Pellerin. “خیلی از این مسئولیت منتقل شده است بر روی هنرمندان که لبه پنجره رساند تا به عنوان صدای به عنوان تعهد به این مشکل گفت و گوها در حالی که این موسسات نیست واقعا فشار خود را تغییر دهید.”

همچنین نگاه کنید به: Nancy Pelosi حذف مؤتلفه پرتره از کاپیتول

به طور خاص, Leonardo ذکر موزه ها مانند Whitney Museum of American Art و ملکه موزه به عنوان موسسات شده اند که صادقانه در مورد کاستی های خود را و در مورد تعهدات خود به ضد نژاد پرستی کار می کنند اما این هنرمند همچنین گفت که گسترده تغییر است که قطعا تضمین شده نیست. “من امیدوارم که این است که نقش موزه ها در بازی تغییر خواهد کرد” لئوناردو ادامه داد. “که آنها را تبدیل به سایت برای بحث—مکان های سازنده فردی درگیری به معنای نه به درو فوری حل و فصل اما برای ورود به پیچیدگی اندیشه و احساسات است که بقیه جهان را اجازه نمی دهد.”

ویژگی لئوناردو چشم انداز برای موزه ها است به خصوص تلخ و شیرین با توجه به ضعیف او درمان توسط کلیولند موزه هنرهای معاصر. زمانی که آنها خود را لغو نمایشگاه موزه فرستاده هنرمند این شرکت-عمومی پیام از طریق توضیح: “ما مواجه می شوند مشکل جامعه پاسخ که پیشنهادی در این زمان ما آماده تعامل با تجارب درد و تروما که کار تداعی.” در بیانیه منتشر شده در اوایل این ماه لئوناردو اشاره کرد که “من باید آن را روشن است که من هرگز این فرصت را شامل می شود در توسعه و بنابراین هرگز یک لحظه به تعامل با هر یک از اعضای جامعه در مورد نشان می دهد.”

با توجه به این که جیل اشنايدر مدیر سابق موزه, استعفا داد و در پی این نمایشگاه را لغو و پس از آن خشم امیدوارم این نشان می دهد که مکا را تغییر است و در حال حاضر در راه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>