شان کینگ می گوید تصاویر از عیسی به یک شکل سفید برتری که باید برداشته شود

در میان تماس های مختلف برای حذف ایالات متحده بناهای تاریخی به مؤتلفه مبارزان مترقی فعال شان شاه ادعا می کند که تصاویر از یک سفید, اروپایی عیسی مسیح مرتبط سفید برتری و همچنین باید پاره کردن.

“آنها یک شکل سفید برتری” پادشاه توییتی در رابطه با مجسمه عیسی مسیح. “همیشه شده اند. در کتاب مقدس زمانی که خانواده عیسی می خواستم برای مخفی کردن و مخلوط حدس می زنم که در آن آنها رفت ؟ مصر! نه دانمارک. آنها را پاره کردن.”

طولانی نیست پس از شاه دو برابر در نظر گرفت و هدف در نمایندگی های دیگر از عیسی مسیح است.

“همه نقاشی های دیواری و رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای سفید عیسی و اروپا و سفید خود را دوستان باید نیز پایین آمده است. آنها یک ناخالص فرم سفید برتری.”

واقعی عدالت بنیانگذاران ادعا کرد که چنین هنر شد “ایجاد شده به عنوان ابزار سرکوب” و تشبیه آنها به “نژادپرستانه تبلیغات.”

پادشاه دریافت نظرات پوش بک در رسانه های اجتماعی حتی از دیگر مترقی چهره های سیاسی. قابل توجه Bhaskar Sunkara که موسس و سردبیر و ناشر Jacobinبرجسته وجود دارد که توصیفاتی از بودا که تصویر او را به عنوان یک هندی و پرسید که آیا شاه پشتیبانی از حذف از چنین تصاویری است.

“نگاری مذهبی است که اغلب خاردار و گاهی نژادپرستانه در راه های مخرب گاهی اوقات آن را فقط مصرف جهانی ایمان و تصویر می کشد آن را در تصویر محلی.”

کاربر دیگری اشاره کرد که تصاویر از عیسی بسته به کشور متفاوت است که در آن او نشان داده شده است.

شاه نظر می آید یک روز پس از محافظه کار فعال و رئیس محافظه کار آمریکا و اتحادیه مت Schlapp ادعا کرد که مجسمه عیسی مسیح خواهد بود که هدف بعدی از معترضان که را هدف گرفته در مؤتلفه بناهای تاریخی در میان ناآرامی های مدنی موجب از جورج فلوید مرگ است. Schlapp یکشنبه اظهار نظر موجب هشتگ #StatuesOfJesus که trended در توییتر در صبح روز دوشنبه. همانطور که توسط برخی از کاربران رسانه های اجتماعی, ترین مجسمه عیسی مسیح در مالکیت خصوصی به عنوان مخالف به دولت-ایجاد مؤتلفه مجسمه ها که در اموال عمومی.

آنت گوردون-نی استاد تاریخ در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد نیست چشم پوشی معترضان که در حال تخریب مجسمه که آنها پیدا کردند. اگر چه Gordon-نی گفت: او را درک احساسات پشت ضربه ای به خصوص در یک وضعیت که در آن دولت را نادیده گرفته است جامعه دادخواست او در نهایت گفت که او نمی تواند چشم پوشی از رفتار است.

با این وجود Gordon-نی تحت فشار قرار دادند در برابر افرادی که استدلال کرد که از بین بردن مؤتلفه مجسمه بیحرمت حافظه از مردم برای مبارزه با کنفدراسیون. او همچنین ادعا کرد که مؤتلفه ارزش تراز وسط قرار دارد با “مصر سفید برتری” و بی توجهی به زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>