سهامداران شورشی علیه ایلان عظیم $56 میلیارد تسلا پرداخت بسته

ایلان ماسک موسس و مدیر ارشد مهندس SpaceX در حال سخنرانی در ماهواره 2020 کنفرانس در واشنگتن, DC, ایالات متحده آمریکا در 9 مارس سال 2020 است. یاسین Ozturk/Anadolu Agency via Getty Images

به عنوان تسلا قیمت سهم soars به یک رکورد دیگر پیش از چهارم جولای طولانی آخر هفته به کرات برقی خودروساز الگوی این وضعیت به عنوان با ارزش ترین در جهان خودرو شرکت روز چهارشنبه بیش از تویوتا. برای شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk, که بدان معنی است که او را یک گام نزدیک تر به دریافت و پرداخت دوم خود کم سابقه زیادی سهام جایزه بسته است که ارزش $56 میلیارد دلار در طی 10 سال. او صعود خود را اول پرداخت $750 میلیون ارزش سهام در ماه مه.

اما در حال حاضر یک گروه بزرگ تسلا سهامداران به دنبال تعلیق مشک را عجیب طرح پرداخت غرامت و یا او را حذف از هیئت مدیره شرکت. Pirc نفوذ سهامداران مشاور مستقر در انگلیس در روز سه شنبه خواست تسلا سرمایه گذاران به رای در برابر مشک را پرداخت معامله و یا صندلی در هیئت مدیره خود را تسلا جلسه سهامداران در ماه سپتامبر.

“هیئت مدیره از جمله مدیر عامل Elon Muskاهدا خود را بیش از حد جبران بسته های بیش از یک دوره سه ساله است که به گفته اجازه مدیران به غنی سازی خود در این شرکت هزینه” مشاوره شرکت گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران با توجه به نگهبان.

Pirc ادعا کرد که مشک غول پرداخت بسته است منجر به غیر ضروری هزینه های دادخواهی برای تسلا از جمله کسانی که ناشی از یک طرح دعوی در دادگاه اخیر به ارمغان آورد برخی از تسلا سهامداران بیش از اینکه مشک است واجد شرایط برای برداشت پول از طرح پرداخت غرامت.

همچنین نگاه کنید به: تسلا کارگران می گویند کارخانه Coronavirus فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد

به مسائل بدتر افزایش هزینه های دادخواهی باید انگیزه تسلا اعضای هیئت مدیره بیشتر به غنی سازی خود را در یک راه است. در مارس تسلا نشان داد در یک نظارتی تشکیل پرونده که آن را نمی خواهد تمدید بیمه نامه است که محافظت از این شرکت مدیران و مدیران اجرایی در برابر پرونده های حقوقی با توجه به افزایش حق بیمه. مشک و بعد گفت که او شخصا پرداخت برای این پوشش برای یک سال. اما این هزینه مانند بسیاری از مشک و دیگر هزینه های شخصی در نهایت محافل بازگشت به این شرکت است.

در روز سه شنبه تسلا گفت: در یک ثانیه پر کردن آن موافقت کرده بود به پرداخت مشک 1 میلیون دلار هزینه برای بازپرداخت خود را از جیب هزینه بیمه.

همچنین با استناد به اعضای هیئت مدیره خود غنی سازی جداگانه پروکسی مشاور سهامداران نهادی خدمات (ISS) در ماه گذشته سرمایه گذاران خواست برای حذف تسلا رئیس رابین Denholm در جلسه ماه سپتامبر.

در سال گذشته تسلا پرداخت آن ده اعضای هیئت مدیره در مجموع بیش از 18 میلیون دلار به صورت نقدی و سهام از جمله معادل 2.7 میلیون دلار به Denholm خودش. “این مقدار در نظر گرفته به طور قابل توجهی پرت” در مقایسه با مدیران در شرکت های دیگر ISS محققان نوشت: در یک گزارش در ماه ژوئن.

مشابه سهامدار موقع ضربه دیگر tech اجرائی اخیرا از جمله بارگذاری را دارا Khosrowshahi.

تسلا مدیره امضا کردن مشک را گنده طرح پرداخت غرامت در مارس سال 2018 است. بر اساس این طرح مشک را دریافت خواهد کرد و در مجموع $56 میلیارد دلار ارزش سهام گزینه های بیش از 10 سال اگر او در دیدار یک مجموعه ای از رفیع عملکرد اهداف از جمله رشد تسلا بازار سرمایه به $650 میلیارد دلار است. این شرکت در حال حاضر به ارزش $208 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>