شکیل اونیل سوگواری کوبه برایانت با شراب خواری-تماشای بازی های قدیمی

بسکتبال در جهان و جهان در ورزش, در, general — شکه از مرگ NBA و لس آنجلس لیکرز افسانه کوبه برایانت در ماه ژانویه است. اما چند تا به حال شده است به عنوان نزدیک به برایانت در حالی که او زنده بود به او سابق لیکرز هم تیمی شکیل اونیل بود در یک زمان. طی مصاحبه ای در روز چهارشنبه چهار بار قهرمان NBA نشان داد که راه منحصر به فرد که در آن او سوگواری برایانت.

در حالی که صحبت کردن با کونن اوبراین از طریق زوم تماس برای قرنطینه نسخه از کمدین اواخر شب نشان می دهد که بعد از آپلود به YouTube channel — اونیل گفت که او به تماشای این دو بازی با هم با لیکرز در حلقه برایانت پس از مرگ است. 48 ساله نیز نشان داد که او از ابتدا تا به حال شده است در انکار بیش از برایانت عبور ترجیح داده و به تنهایی با بازی های قدیمی به صرف زمان با دیگر مردم در آن زمان است.

“هنگامی که او در گذشت, من می توانم آن را باور نمی کند. من به تماشای هر بازی حذفی است که ما تا کنون ایفا کرده است. من فقط نشسته در اتاق من و به مردم گفت من نمی خواهم به صحبت کردن با هر کسی. و من فقط به او نگاه [در فیلم] مانند آن را نمی تواند درست باشد چرا که او در سمت راست وجود دارد بر روی صفحه نمایش.”

برایانت کشته شد در یک هلیکوپتر حادثه در Calabasa کالیفرنیا در ژانویه 26. دختر خود را Gianna و هفت نفر دیگر نیز در جریان این تصادف.

اونیل و برایانت صرف هشت فصل با هم در لس آنجلس از سال 1996 تا سال 2004 که Shaq معامله شد به Miami Heat. بیش از آن span اواز یا موسیقی دو نفری قادر به برنده شدن در سه NBA عناوین با این حال روابط خود را تیره و تار شد در طول زمان است. در سال های پس Shaq حرکت به سمت شرق دو رد و بدل barbs از طریق هزاران رسانه. اونیل در نهایت بازنشسته از NBA در سال 2011 پس از بازی به صورت شش تیم مختلف در حالی که برایانت پیچیده خود را حرفه ای بازی در سال 2016 زیر 20 فصل در لیکرز ،

اخیرا دو تا به حال آشتی تفاوت های خود را و خود را ترمیم رابطه است. در سال 2018 آنها در زمان بخشی در یک نشست گفتگو که پخش شد TNT که در طی آن آنها اظهار نظر در مورد گذشته خود دشمنی. SB Nation بعد از وقایع برخی از بهترین لحظات از آن ارز.

در صحبت با کانن اونیل نیز در دفاع از خود ظاهر در آمار Netflix سری Tiger King. او قبلا تحت آتش به ظاهر برای حمایت از جو عجیب و غریب, فیلم مستند شبکه تلویزیونی’ کلید موضوع. او اعتراف کرده به کمک های مالی به باغ وحش ها در طول سال اما نگهداری او بی اطلاع از هر گونه بدرفتاری با حیوانات عجیب و غریب در آن زمان و تا به حال هیچ کسب و کار ارتباط با او. اونیل بیشتر فاصله خود را از شیوه های عجیب و غریب در چهار شنبه.

“امریکا من آسیب برساند نه حیوانات. من حیوانات را دوست دارم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>