Shaq دفاع خود را از بازدیدکننده داشته است به “ببر پادشاه” باغ وحش: ‘من عاشق ببر’

Tiger King Netflix Shaquille O'Neal

شکیل اونیل در حال حاضر مشغول توضیح اتصال خود را به Netflix را ببر پادشاه. Jason Koerner/گتی ایماژ

به عنوان coronavirus در ادامه به زور مردم را به خود انزوا Netflix بینندگان در ادامه به موشک وار رفتن. به طور خاص جریان خدمات جدید مستند Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون تبدیل به یک الگوی رفتاری prodcuing پدیده در مدت زمانی کوتاه. واقعی جرم و جنایت doc به شرح زیر mulleted و اسلحه toting یوسف Maldonado-پاساژ معروف “جو عجیب و غریب” صاحب بیشتر Wynnewood حیوانات عجیب و غریب پارک که در حال حاضر در زندان برای قتل-برای-استخدام رسوایی.

با توجه به تاریک طبیعت, مستند برخی از درگیر پیدا کرده اند خود را به عقب-رکاب زدن پس از انتشار آن. NBA افسانه شکیل اونیل در زمان به پادکست خود را “بزرگ پادکست با Shaq” برای توضیح ظاهر خود را در سری.

“بنابراین ما در آن وجود دارد بروید و آن را به یک مکان زیبا و شخصیت است که وجود دارد عجیب و غریب, جو,” اونیل گفت: هر THR. “ما وجود دارد و من کاهش یافته است برخی از کمک های مالی برای ببر’ مواد غذایی و تمام. ما تصاویر را با [] ببر. ما رفت و برگشت یک بار زن و شوهر. سپس ما به بازگشت زمان دیگری و ما متوجه شدیم که او را درگیر با تمام مسائل و پس از آن در واقع من نرفتم.”

اونیل اعتراف کرد که او در بازدید از باغ وحش و چندین بار کمک های مالی اما با وجود این ادعا که او خریداری دو حیوانات ببر پادشاهاو در واقع هرگز ساخته شده است هر گونه خرید. او همچنین تاکید کرد که او متوقف رفتن به پارک هنگامی که او متوجه شدند که این حیوانات مراقبت های مناسب دریافت نمی.

“من فکر نمی زند ببر,” او گفت: در این پادکست. “من عاشق ببر. من عاشق ببر سفید. آیا قرار دادن کمک های مالی به این باغ وحش برای کمک به این ببر ؟ من آن را انجام تمام زمان. آیا من خود ببر شخصا در خانه من? هیچ. اما من عاشق ببر. گوش مردم می رویم تا نظرات خود را دارند, اما, دوباره, من فقط یک بازدید کننده. من با این مرد — نه دوست من. او را نمی دانم. به هر حال هرگز به معاملات کسب و کار با او و من تا به حال هیچ ایده ای در هر یک از این مسائل می گذرد.”

دیگر افراد مشهور در واکنش به آب-کولر مستند از طریق توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>