Shantal Monique نمایش باور نکردنی, مدل, Bod در ساحل

آمریکا Playboy , مدل, Shantal Monique, که معروف است در Instagram برای نشان دادن خاموش خود را باور نکردنی دارایی رفت و روز یکشنبه صبح و درمان سپاه او از تحسین بسیار داغ بیکینی ضربه محکم و ناگهانی.

در ضربه محکم و ناگهانی یک بمب می تواند دیده می شود تاب بسیار آشکار نور آبی آجدار است که او تیمی با یک ژاکت. سکسی گروه اجازه داده او را به قرار دادن بدن شگفت انگیز خود را بر روی صفحه نمایش کامل ویژه چابک, سینه, محکم بسته شده معده و شکم و همچنین او تکیه پاها و ران.

حتی اگر Shantal به نظر می رسد کاملا علاقه پوشیدن و آرایش او تصمیم گرفتند برای ساده تر نگاه کنید در این تصویر خاص ثابت کند که او در واقع یک زیبایی طبیعی است. این نرم افزار شامل یک اثر خفیفی از رنگ صورتی blusher یک رنگ بنفش سایه ای از رژ لب صف و یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. Shantal چپ, خروس بزرگ, گیسوان پایین و به آنها اجازه داد تا به آبشار بیش از شانه اش.

او نقاشی های خود را آراسته ناخن را با یک صورتی تیره لهستانی و در حال غرق لوازم جانبی.

در عنوان و به عنوان دیده می شود در ضربه محکم و ناگهانی تصویر دستگیر شد برای آمریکا انرژی نوشیدنی با نام تجاری بینگ. به لذت از طرفداران خود, Shantal نوشته شده نه یکی نه دو تا بلکه سه جرقه بزند از همان عکس در هر تصویر او زده های مختلف مطرح برای ارائه طرفداران او با یک نگاه دقیق در دلخواهی بدن. این مدل همچنین خواسته طرفداران او که یکی از عکس آیا آنها می خواهم بهترین.

دو جرقه بزند کاملا مشابه بودند که در آن ççê ی می تواند دیده می شود ایستاده راست, برگزاری می توانید از نوشیدنی در دست او و زل زده به دوربین. در سوم عکس او زده یک طرف مطرح تضعیف ژاکت خود را خاموش شانه او نگاه دور از دوربین و فلش های زیبا لبخند به ذوب شدن قلب بسیاری از.

در عرض کمتر از یک روز از رفتن زندگی می کنند که ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 37,000 دوست دارد و بالاتر از یک هزار و نظرات است که در آن طرفداران و پیروان هر طور معمول ستایش ççê ی شگفت انگیز شکل و باران او را با متعدد تعارف.

“شما نگاه شگفت انگیز! عشق که رنگ لباس شنای زنانه دوتکه شما” یکی از پیروان اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“هر سه از عکس ها فوق العاده هستند اما یک سوم من است انتخاب,” کاربر دیگری chimed در.

“شما خیلی شهوت انگیز و اغوا کننده است. تصاویر آیا عدالت به زیبایی خود را” یک سوم فن مشترک خود را در نظر.

“Omg من عاشق لبخند خود را. شما داغترین شخص ساده و معصوم در Instagram” یک چهارم تحسین گفت.

جدا از طرفداران او و پیروان بسیاری از Shantal همنوع مدل هم دوست و اظهار نظر در عکس. این شامل Lynnie ماری کیسی مارتین, Elena Romanova و جسیکا قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>